Puchar Małopolski MMA ALMMA 16 podsumowanie

FIGHTMAN & PZJJ wraz z MDK w Bochni składają wielkie podziękowania wszystkim zawodnikom, sędziom, trenerom, oraz widzom licznie przybyłym na zawody. W rozwinięciu wyniki

Podziękowania

Pani dyrektor MDK Katarzyna Mateja, włodarzom Bochni
Burmistrz Stefan Kolawiński, Starosta Jacek Pająk i Pani Wiceburmistrz Małgorzata Szczepara.

Nie mniejsze podziękowania należą się sponsorom

Pizzerii TORINO, Robertowi Łosik, SMMASH, STALPRODUKT SERWIS, a w szczególności głównemu sponsorowi firmie

SZCZĘŚLIWI ZWYCIĘZCY

Juniorzy
O.F.S.
Full contact

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA MMA

GENERALNA

1.Fightman

2.Iron Dragon MMA Team

3.Spartakus Rzeszów

 

JUNIOR

1.Fightman

2.Iron Dragon

3.Combat Team Dębica


OFS

1.Fightman

2.Spartakus Rzeszów

3.Silesian Cage Club/Okniński/Knockout Gym

 


FULL CONTACT

1.Target Muaythai/Palestra Warszawa

2.Iron Dragon MMA Team

3.WroxGym

 

PIERWSZY KROK  MMA

(PIERWSZY PODANY ZWYCIĘZCA)

Serobyan  Grachya Olkusz  & Fałek Krzysztof

Ziółko Mikołaj Fightman  &  Kudła łukasz Spartakus

Chałaśkiewicz Marcin Okniński  &  Szfran Krystian  LL Team

Chałaśkiewicz Marcin Okniński   &  Włosiński Janusz  LZS Pińczów

 

Turniej Junior

62 kg

1.Pudełek Gabriel Fightman

2.Gumuła Bartek Fightman

3.Stokłosa Daniel Iron Dragon

67 kg

1.Selwa Kamil Spartakus

2.Warzecha Mateusz Fightman

3.Mosgalik Kamil

73 kg

1.Rogóż Patryk Fightman

2.Gajek Adrian  Legion Team Tarnów

3.Błażej Krysijan Combat Team Dębica

80 kg

1.Czochara Jakub  Iron Dragon Team

2.Piątek Michał Iron Dragon Team

87 kg

1.Brandys Paweł MMA Oświęcim

2.Górniak Denis MMA Bytom

3.Prus Maciej Combat Team Dębica

96 kg

1.Podraza Albert Combat Team Dębica

2. Śmiałek Maciej Fightman

 

Turniej Ograniczona Formuła Senior


62 kg

1.Świątek Tymoteusz Fightman

2.Piechocki Mateusz  Combat Team Dębica

3.Chłopik Piotr Mińsko-Mazowiecki Klub Karate Kyokushin

67 kg

1.Rewera Sebastian Spartakus

2.Sulewski Przemysław Dybol Team Zabrze

3.Sypulski Marcin Dybol Team Zabrze

73 kg

1.Bula Oliwer Silesian Cage Club

2.Worobiej Paweł

3.Kolano Paweł Spartakus

80 kg

1.Danych Filip Okniński

2.Płaza Konrad Underground Gold Team

3.Gawrjołek Łukasz Underground Gold Team

87 kg

1.Dądalski Miłosz Knockout Gym

2.Drelich Wojciech Spartakus

3.Gałczyński Tomasz LZS Pińczów

96 kg

1.Mika Paweł Fightman

+96 kg

1.Shawky Yasser

 

Turniej Full Contact


55 kg

1.Wojas Marzena Target

67 kg

1.Janicki Mariusz Wrox Gym

2.Tomasik Rafał Target Muaythai

80 kg

1.Kuśmiera Łukasz Palestra Warszawa

2.Rakowski Piotr Palestra Warszawa

3.Jasek Kamil Iron Dragon MMA Team

+96 kg

1.Woźny Jan Iron Dragon MMA Team


BJJ NO GI

Białe Pasy

67 kg

1.Baran Dawid CSW Herkules Łęczna

2.Fałek Krzysztof

3.Błażejczyk Rafał

73 kg

1.Pach Krzysztof  Iron Dragon

2.Legutko Krystian Fightman

3.Maruszczyk Michał Silesian Cage Club

87 kg

1.Grochowiec Grzegorz KU AZS PWSZ Tarnów

2.Padoł Waldemar  KU AZS PWSZ Tarnów

3.Pasternak Jacek  Killer Factory

 

BJJ NO GI

Kolorowe Pasy

73 kg

1.Oleksiak Dawid Gracie Barra Team Draculino

2.Michalik Mateusz  KU AZS PWSZ Tarnów

80 kg

1.Łopatowski Mateusz  KU AZS PWSZ Tarnów

2.Szpak Dawid  Gracie Barra Team Draculino

87 kg

1.Pieńkowski Mariusz  KU AZS PWSZ Tarnów

2.Olszewski  Dominik KU AZS PWSZ Tarnów

3.Bałut Bartosz  Grapling Kraków

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *