Przeciwnikiem CM Punka będzie ktoś kogo dobrz znamy

foxsports.com

 

Prezes Zuffa, Lorenzo Fertitta rozmawiał na temat przeciwnika CM Punka i powiedział, że będzie to ktoś kogo środowisko MMA dobrze zna.

O CM Punku, a dokładnie Philu Brooksie zostało już dużo napisane. Były wrestler postanowił wzbogacić swoją karierę o walki w MMA i od razu trafił pod skrzydła UFC. Jego debiut ma się odbyć w drugiej połowie tego roku, a do tego czasu CM Punk będzie ostro trenował w Roufusport. Pytanie, które każdy sobie zadaje, to oczywiście – z kim zmierzy się CM Punk? O tym rozmawiał Lorenzo Fertitta w wywiadzie dla ESPN:

„Myślę, że musi to być ktoś z odpowiednimi referencjami. Nie będzie to po prostu jakiś zawodnik z ulicy. Będzie to profesjonalny zawodnik MMA, ktoś kogo media MMA znają.

Mam zamiar zwrócić się do Joe Silvy i niech przedstawi dwa lub trzy nazwiska nad którymi będziemy się dalej zastanawiać. Gwarantuję, że będzie to dobry konkurent.”

Fertitta dodał też, że kiedy poznamy nazwisko prawdopodobnie będzie to ktoś spoza UFC. Nie wiadomo też jak na razie w jakiej kategorii będzie walczył CM Punk, czy będzie to waga średnia, czy półśrednia.

17 thoughts on “Przeciwnikiem CM Punka będzie ktoś kogo dobrz znamy

  1. rampage prawda jest taka ,że spora grupa zawodników daje słabe walki nudne i wyrachowane. Zawodnicy jak Jon Jones, Cormier ,Velasqez,JDS,Aldo,Machida,Belfort itp co dają świetne walki i mają świetne umiejetnosci kasa sie zgadza.

  2. Nie no porównanie CM Punka z Brockem Lesnarem to nieporozumienie. Brock to potwór fizycznie przewyższał chyba wszystkich zawodników UFC, do tego naprawdę mega zapasy, wspaniały refleks i rozmiary, a CM Punk?!? jak patrzę na niego to wzbudza u mnie uśmiech (całkiem sympatyczny kolo) ale wygląda na lamusa a nie killera jak Brock.Więc albo dostanie jakiegoś niszowego skończonego już zawodnika albo zostanie zniszczony i skończy się zanim się zacznie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *