Poznajcie Asasynów UFC – 'All Assassin’s Team’

Już się pewnie domyślacie o co chodzi po obejrzeniu powyższej grafiki i macie racje – zawodnicy UFC promują najnowszą część gry Ubisoftu – Assassin’s Creed Unity.

Francuski producent i wydawca gier – Ubisoft podjął współpracę z UFC w celu promowania swojego nowego produktu, który jest doskonale znany większości graczy. Gra Assassin’s Creed Unity to kolejna część serii przygód Asasynów, która swoją premierę będzie mieć 11 listopada. Współpraca między Ubisoft i UFC polega na tym, że promocją zajmie się sześciu zawodników MMA. Cain Velasquez, Gilbert Melendez, Donald Cerrone, TJ Dillashaw, Robbie Lawler oraz Matt Brown zostali wcieleni do tzw. „Assassin’s Team” i będą reprezentować to, co Ubisoft określa jako „Mentalność Asasynów”.

W grze Assassin’s Creed Unity główny bohater, Arno Dorian zostanie wrzucony w wir Rewolucji Francuskiej i poprowadzi uciskany lud do zwycięstwa. Najważniejsze momenty to szturm Bastylii oraz egzekucja króla Ludwika XVI.

3 thoughts on “Poznajcie Asasynów UFC – 'All Assassin’s Team’

  1. Ciekawe czy będzie też pacyfikacja vandei, możnaby poprowadzić uciskany lud do wymordowania kobiet i dzieci miejscowych chłopów. Żenada na maksa. Czekam na wersję z rewolucji bolszewickiej i walkę z opresyjnym tyranem Piłsudskim XD.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *