Powrót Rondy Rousey wcześniej niż zakładano? Planowana walka z Amandą Nunes na UFC 207

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC & Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC Getty Images
Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC & Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC Getty Images

Według najnowszych doniesień z MMA Insider, powrót Rondy Rousey do Oktagonu odbędzie się jeszcze w tym roku.

Z informacji wynika, że była mistrzyni wagi koguciej miałaby wrócić do rywalizacji 30 grudnia na gali UFC 207, a jej rywalką ma być aktualna mistrzyni Amanda Nunes.

Ostatnią walką jaką stoczyła Ronda Rousey była ta z listopada ubiegłego roku z Holly Holm w której doznała druzgocącej porażki przez KO. Była to jej pierwsza porażka w karierze i tym boleśniejsza, że utraciła w tej walce tytuł mistrzyni. Ronda przez kilka lat była niepokonana i nikt nie mógł jej zagrozić przez 12 pojedynków, które kończyła przed czasem.

Amanda Nunes została mistrzynią dywizji koguciej w lipcu tego roku na UFC 200 po pokonaniu w pierwszej rundzie przez poddanie Mieshę Tate. Dla Nunes była to czwwarta wygrana walka z czego trzecia przed czasem.

Karta walk UFC 207 ma jeszcze inne bardzo ciekawe pojedynki takie jak pojedynek o tytuł wagi półciężkiej między Danielem Cormierem i Anthonym Johnsonem, walkę o pas wagi koguciej między Dominickiem Cruzem i Codym Garbrandtem oraz starcie rewanżowe w wadze ciężkiej między Fabricio Werdumem i Cainem Velasquezem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *