Powrót Georgesa St-Pierre na gali UFC 206 w Toronto i walka z Nickiem Diazem?

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Getty Images
Jeff Bottari/Zuffa LLC/Getty Images

Tym razem mamy coraz więcej informacji sugerujących ostateczny powrót Georgesa St-Pierre do UFC, a jedna z tych informacji zdradza datę 10 grudnia.

Podczas tygodnia medialnego przed UFC 202: Diaz vs McGregor ogłoszono, że UFC planuje wrócić ze swoją galą do Air Canada Center w Toronto z galą UFC 206. Gala ta miałaby się odbyć właśnie 10 grudnia. Georges St-Pierre wyjawił w czerwcu w wywiadzie dla „The Fight Life”, że otrzymał ofertę super walki w Toronto z Michaelem Bispingiem, ale ze względu na to, że Bisping będzie bronił tytułu w walce z Danem Hendersonem ta walka nie dojdzie do skutku.

Jakiś czas później wyciekła informacja o tym, że St-Pierre prowadzi negocjacje na super walkę z powracającym Nickiem Diazem. Walka miałaby się odbyć pod koniec roku i idealnie wpasowałaby się w datę i miejsce gali UFC 206.

Niedawno GSP poinformował, że oficjalnie poddał się do dyspozycji komisji antydopingowej USADA i jak inni zawodnicy będzie poddawany niezapowiedzianym testom. Oprócz tego partner i sponsor UFC firma odzieżowa Reebok wypuściła koszulkę sygnowaną nazwiskiem Georgesa St-Pierre, co może oznaczać, że wkrótce Kanadyjczyk może wrócić do rywalizacji.

Nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia UFC o powrocie Georgesa St-Pierre, ale trzeba przyznać, że ostatnie wieści dają większą pewność w sprawie jego powrotu.

2 thoughts on “Powrót Georgesa St-Pierre na gali UFC 206 w Toronto i walka z Nickiem Diazem?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *