Ponad 16 tys. widzów obejrzy KSW 29 w Kraków Arenie

Federacja KSW pragnie ogłosić, że sobotnia gala KSW 29: Reload6 grudnia w Krakowie, pod względem frekwencji, będzie największym wydarzeniem w historii polskiego MMA.

Już dzisiaj możemy poinformować, że na galę w Kraków Arenie sprzedały się praktycznie wszystkie bilety, a walki m.in. Mameda Khalidova z Brettem Cooperem i Mariusza Pudzianowskiego z Pawłem Nastulą w hali obejrzy ponad 16,5 tysiąca entuzjastów MMA w najlepszym wydaniu.

Tak ogromne wydarzenie nie mogło by się odbyć, gdyby nie podjęcie współpracy między Federacją KSW, a Zarządem Infrastruktury Sportowej w Krakowie.

– Jest nam niezmiernie miło, że udało nam się nawiązać współpracę z miastem oraz Zarządem Infrastruktury Sportowej w Krakowie. Nowo wybudowana Kraków Arena to największy i najnowocześniejszy tego typu obiekt w Polsce i już teraz możemy potwierdzić, że na KSW 29 6 grudnia pobijemy rekord frekwencji w historii polskiej MMA. Federacja KSW na pewno jeszcze nie raz zorganizuje tutaj swoje wydarzenie. – zapowiada współwłaściciel KSW Martin Lewandowski.

Nie mniej pozytywnie o nawiązanej współpracy wypowiada się Dyrektor Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie Krzysztof Kowal.

– Dbamy o to, aby imprezy sportowe  organizowane w największej w Polsce  hali –  Kraków Arenie były atrakcyjne dla widzów  i spełniały oczekiwania różnych grup kibiców.  Nie pozostaliśmy więc obojętni na duże zainteresowanie pojedynkami MMA z udziałem naszych czołowych zawodników i zagranicznych gwiazd. Odpowiedzieliśmy pozytywnie na prośbę Federacji KSW  i dzięki temu 6 grudnia odbędzie się gala, podczas której dojdzie do długo oczekiwanej konfrontacji Mariusza Pudzianowskiego z mistrzem olimpijskim z Atlanty, mistrzem świata i Europy w judo Pawłem Nastulą oraz walki wieczoru Mameda Khalidova z Brettem Cooperem. Takiej frekwencji, jakiej spodziewamy się w najbliższą sobotę, jeszcze nigdy na Gali KSW nie było. Oczekujemy na trybunach ponad 16 tysięcy osób – mówi Kowal.

Informacja prasowa

6 thoughts on “Ponad 16 tys. widzów obejrzy KSW 29 w Kraków Arenie

  1. Cooper oswiec psychofanów krola januszy! Ciezko bedzie ostatnio 4 walki przegral mozna powiedziec naginajac rzeczywistosc. Grove go punktowal do czasu tego nieszczesnego uderzenia. Jeszcze zeby 4 walki z rzedu wygral to ok ale Cooper chyba sie wypalil. Moze jednak zagra vabank , bo wiecej takiej szansy moze nie dostac

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *