Polacy w turnieju wagi lekkiej na KOK World GP 2014 w Płocku

Wielu fanów Sztuk Walki, Kickboxingu czy Muay Thai już wie o nadchodzącej wielkimi krokami gali King Of Kings World Grand Prix 2014 w Płocku. Będzie ona mieć miejsce 28-go listopada w słynnej hali Orlen Arena i wielu z nich zadaje sobie pytanie – co będzie głównym wydarzeniem tego eventu?Już dziś możemy ich o tym poinformować, bowiem organizacja International Bushido Federation we współpracy z polską grupą International Fighting Group (IFG) zamierza trzymać się tradycji i z rywalizacji Turnieju Wagi Lekkiej (Lightweight Tournament) wyłonić zwycięzcę i zarazem uczestników Walki Wieczoru!

Czterech śmiałków z Polski, Niemiec i Holandii przystąpi do fascynującej rywalizacji, by w trzech pojedynkach rozstrzygnąć i dać odpowiedź: KTO BĘDZIE KRÓLEM WAGI LEKKIEJ? Na to pytanie odpowiedź otrzymają kibice w jeden, jedyny i niepowtarzalny wieczór piątkowy wieczór 28-go listopada!

Dla polskiego widza, który przyjdzie oglądać to światowe wydarzenie Kickboxingu ważne jest jest jedno – kto z naszych rodaków stanie do rywalizacji i jakie ma szanse? Ważna odpowiedź brzmi: w turnieju będzie dwóch polskich zawodników. To tradycja gal KOK World GP i ukłon w stronę polskiego kibica. Z setek świetnych fighterów jacy są w kraju nad Wisłą po żmudnej selekcji wybrano dwóch gwarantujących najwyższy światowy i europejski poziom. Są nimi mistrz Europy Muay Thai Mateusz Kopiec z Warszawy i wielokrotny Mistrz Polski Wushu Robert „Junior” Rajewski z Płocka!

Właśnie oni reprezentować będą Polskę w starciu z dwoma zagranicznymi rywalami. I tak Chris Baya z Holandii będzie rywalem Rajewskiego a Max Roll z Niemiec zmierzy się z Kopcem. Obaj reprezentują najwyższy europejski poziom i dwa słynne kluby Mikes Gym z Amsterdamu (Baya) i Hammer Gym Hamburg (Roll). W tej stawce trudno wskazać faworyta, bowiem każdy z nich zasługuje na miano GWIAZDY, ale KRÓL będzie tylko jeden i wyłoni go WIELKI FINAŁ.

Warto już teraz zaopatrzyć się w bilet i oglądać to wydarzenie w hali Orlen Arena w Płocku w dniu 28 listopada 2014. Polecamy je gorąco i nie może Was tam zabraknąć! Bilety są już w sprzedaży poprzez sieć www.eBilet.pl i www.eventim.pl

Informacja prasowa

Robert „Junior” Rajewski

One thought on “Polacy w turnieju wagi lekkiej na KOK World GP 2014 w Płocku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *