Polacy na gali RAGNAROK w Norwegii

 21.08.2021 odbędzie się pierwsza gala boksu na gołe pięści Ragnarok w Norwegii. Co ciekawe przez lata  tym skandynawskim kraju nawet boks był zabroniony, więc będzie to pierwszy event tego typu w Norwegii.

Federacja Ragnarok nawiązuje do kultury Wikingów, którzy po latach milczenia postanawiają podbić na nowo kolejne kraje i pokazać swoją siłę. Organizatorzy informują, że w ciągu najbliższych miesięcy gale Ragnarok odbędą się również w Polsce i Irlandii, a w przyszłym we Włoszech, Anglii, a nawet w Południowej Afryce.

Podczas pierwszej edycji zobaczymy m.in wielokrotnego zwycięzcę MMA
i walk na gołe pięści w Ameryce – Shannon’a “The Cannon’a” Ritcha, znanego także z wielu hollywoodzkich produkcji filmowych, Hansa Pettera Pettersena – gwiazdę norweskiego boksu czy Simona Henriksena znanego z Kings of the Streets (KOTS).

Nie zabraknie też polskich przedstawicieli – Szymon “Shrek” Szynkiewicz finalista Wotore oraz Kamil “Arma” Kałduński, który będzie debiutował w tej rywalizacji.

Walka wieczoru o światowy tytuł w wadze ciężkiej rozegra się pomiędzy Polakiem Szymonem “Shrekiem” Szynkiewiczem a amerykańskim zawodnikiem Shannonem “The Cannon Ritch’em.

Ponadto podczas gali odbędą się też dwie walki o tytuły europejskie między Simonem Henriksenem i Tonim Estorerem oraz Hansem Petterem Pettersenem a Emilem Stephansenem.

Na gali zagościć ma także Michael Lopes Cardozo – aktor znany z “Gry o Tron” i “The Vikings”, który pokaże sztukę władania mieczem.

Zawodnicy do ringu podążać będą w eskorcie prawdziwych Wikingów i Tarczowniczek ubranych w strojach z epoki. Organizatorzy obiecują wyjątkowy etniczny klimat imprezy.

Gala będzie streamowana na PPV na platformie www.wbkf.live (własnie trwa przedsprzedaż!)

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *