Pogudz wystąpi na PLMMA 39

Jednak dojdzie do skutku udział Mateusza Pogudza (4-3) w gali PLMMA 39, która jest zaplanowana na 4. października w Prusicach. Nie jest jeszcze znany przeciwnik zawodnika Poland Top Team, ale sam występ podopiecznego Mirosława Oknińskiego na gali jest przesądzony i będzie to walka w limicie kategorii średniej.

Dla Pogiego, który w ostatnim czasie nie walczył z powodu kontuzji i problemów ze znalezieniem rywala, będzie to powrót do MMA po porażce z Michałem Szulińskim w starciu o pas Profesjonalnej Ligi w kwietniu zeszłego roku. Zawodnik Arrachionu poddał przystępującego do walki z kontuzją kolana Zgorzelczanina duszeniem gilotynowym.

Później Pogudz otrzymał propozycję z Angli oraz z Grecji, jednak za pierwszym razem przeciwnik wycofał się z pojedynku z Polakiem, a za drugim razem na przeszkodzie stanął zbyt bliski termin gali, bowiem 'Pogi' dowiedział się o walce na trzy dni przed galą.

Oprócz Pogudza, dla którego organizacja wciąż szuka przeciwnika, na gali zaplanowany jest również występ Arkadiusza Żaby, który również nie ma rywala.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *