Piotr Hallmann zawieszony za doping

Piotr Hallmann (15-3) został zawieszony na dziewięć miesięcy za stosowanie dopingu podczas UFC Fight Night 51.

Informację tę potwierdziła Brazylijska Komisja Sportowa (CABMMA) podając, że u Hallmanna wykryto drostanolone. Zawodnik został zawieszony na dziewięć miesięcy od daty walki, która odbyła się 13 września. Piotr Hallmann na gali UFC Fight Night 51: Bigfoot vs Arlovski walczył z Gleisonem Tibau i przegrał wówczas przez niejednogłośną decyzję. Mimo porażki, otrzymał bonus w wysokości 50 tys. dolarów za Fight of the Night.Dla Piotra była to czwarta walka w UFC i druga porażka w tej organizacji.

Ponowne otrzymanie licencji przez Piotra Hallmanna będzie możliwe po upływie dziewięciu miesięcy oraz po przejściu kontrolnych testów antydopingowych.

17 thoughts on “Piotr Hallmann zawieszony za doping

  1. Ładnie go tam Jakubek naszprycowal 🙂 szkoda kasy, na polskie warunki to naprawde spoko kasa… i ogólnie szkoda, ze taki dobrze zapowiadający się zawodnik ma 9 miesięcy przerwy.Nie mniej słusznie, zasady są jasne, w sporcie nie ma miejsca na koksiarzy 😛

  2. Kurde mój drugi ulubiony po Heldzie zawodnik MMA z Polski… Ehhh taki porządny chłopak z Akademii Morskiej nie spodziewałbym się… Szkoda mi go:(:( Muszę poczytać na necie co to za koks:) Zresztą pewnie 95% bierze i tyle… Ja i tak go dalej szanuje i życzę jak najlepiej:):) Piotr powodzenia:)

  3. mmalab – nazwa mówi sama za siebie. podobno środek ten jest bardzo szybko wydalany z organizmu i jako tako bezpieczny nawet przed samymi zawodami. jeśli taki gościu brał to chyba wszyscy biorą.
    jednak 9 miesięcy to niedużo zawieszenia. myślę że w sportach walki powinny być dotkliwsze kary za doping.

  4. Takie rzeczy sie zdarzaja , posiedzi na ”bezrobociu” nastepnym razem zadba o wyczyszczenie . Rozbawil mnie tekst ” nie ma miejsca dla koksiarzy ” 🙂 Ja pierdole , czy wy myslicie ,ze tylko Barnett , Ali , Belfort , Big foot , Tibau ,Siwer itp biorą bo wpadli ? Taki Weidman , Rockhold , Costa P , Melendez , Pettis nie bo nie wpadli ? Wygladaja na zabiedzonych ? Kurwa, interesowac sie mma i dalej nie wiedziec ,ze kontrole do zaslona dymna dla Januszy ?

  5. Upadte
    Nie wiem czy Tibau wpadl ale chyba golym okiem widac ,ze nie jedzie na ryzu z kurczakiem . Moze jescze ktos dojebie ,ze taki Woodley jest naturalnym turem? Tzn ma warunki ale takiej motoryki , wygladu nie robi sie zagryzajac bananem , tunczykiem czy makaronem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *