Piechota rywalem Victoriano na MMA Attack 3

Doskonały grappler, Oskar Piechota (2-0) będzie przeciwnikiem Livio Victoriano (3-1) na gali MMA Attack 3.

Informacja organizatorów:

Utalentowany grappler Oskar Piechota będzie rywalem Livio Victoriano na MMA Attack 3 27 kwietnia w Spodku w Katowicach. Podopieczny Zbigniewa Tyszki z Piranha Grappling Team w Trójmieście w kwietniu zwyciężył w prestiżowych Mistrzostwach Polski Abu Dhabi Combat Club w kategorii do 87,9 kg. To najnowszy sukces na długiej liście zwycięstw Piechoty, która w zawodach grapplerskich sięga 2008 roku.

Popularnie nazywany „Imadłem” wojownik będzie jednak ustępował Victoriano jeśli chodzi o doświadczenie w MMA. Piechota do tej pory stoczył tylko dwie zawodowe walki wygrywając obydwie przez poddanie w mniej niż minutę. Pojedynek Piechoty z Victoriano zapowiada się na prawdziwą gratkę dla fanów walki w parterze.

Starcie Victoriano vs. Piechota odbędzie się w nietransmitowanej przez Polsat części gali. Obejrzeć je, jak i pozostałe cztery przedwalki, będzie można na żywo w Spodku 27 kwietnia. Sprzedaż biletów na galę prowadzi portal kupbilet.pl. Więcej informacji o MMA Attack 3 można znaleźć na stronie www.mma-attack.net oraz profilach MMA Attack na facebooku (www.facebook.com/ATTACKMMA) i Twitterze @MMA_Attack.

5 thoughts on “Piechota rywalem Victoriano na MMA Attack 3

  1. Nie wiem jaką Victoriano ma stójkę ale w parterze szału nie ma i wątpie aby poradził sobie z takim grapplerem jakim jest Oskar. Mam nadzieję że walka będzie dobra ale obstawiam Oskara przez poddanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *