Phil Davis podpisał kontrakt z Bellatorem

sherdog.com
sherdog.com

Topowy półciężki zmienił pracodawcę.

Niespodziewanie Phil Davis (13-3 1 NC, 9-3 1 NC w UFC, #7 w rankingu UFC) zakończył współpracę z największą organizacją MMA na świecie. Sklasyfikowany w topowej „10” wagi półciężkiej Mr. Wonderful podpisał dzisiaj kontrakt z organizacją Bellator.

Nie mogę się doczekać walk w Bellatorze i pokonania każdego. Jest absolutnie najlepszym i najbardziej dominującym grapplerem jaki kiedykolwiek walczył w MMA i jestem podekscytowany tym, że się tu dostałem i będę mógł walczyć w moim nowym domu.

Scott Coker, prezydent organizacji należącej do koncernu Viacom jest zadowolony z nowego nabytku i zapewnił, że ma już pomysły na zestawienia z udziałem Davisa.

Phil po raz pierwszy zawalczył w UFC w 2010r. pokonując Briana Stanna. Ogólnie Phil stoczył w organizacji 13 walk, z których 9 wygrał, 3 przegrał a 1 uznano za nie odbytą. Nie jest jednak tajemnicą, że to nudny styl walki Amerykanina przyczynił się do zwolnienia. Ostatni raz Phil walczył w oktagonie w styczniu, na UFC on FOX 14 uległ Ryanowi Baderowi.

8 thoughts on “Phil Davis podpisał kontrakt z Bellatorem

  1. Junior
    Ogladalo sie chlopaki nie placza 🙂 Faktycznie porownanie trafne

    Davis nie musi cwiczyc 3 lat by wrocic. To staly uczestnik top 10. Kwestie kontraktowe dogadaja to wroci w miare szybko o ile nie odjebie tego co rampage. Przesadzil chlop z tym najbardziej dominujacym grapplerem. Bader i rumble tez zapasniczy a zapasniczo slabo z nimi wypadl, zwlaszcza z rumble byl kompletnie bez pomyslu na walke

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *