Kategoria | Polskie MMA

Pełna karta walk gali „Wieczór Walk 5” w Krakowie – aż 21 pojedynków!

5 walk zawodowych i 16 pojedynków amatorskich z udziałem największych lokalnych talentów.

Wieczór Walk 5 konsekwentnie realizuje swoją ideę, jaką jest stwarzanie najzdolniejszym zawodnikom i zawodniczkom z Małopolski możliwości na zdobycie bezcennego doświadczenia i promocję własnej osoby wśród fanów MMA.

14 grudnia zobaczymy w akcji aż 42 zawodników. W 5 walkach zawodowych, 15 walkach półzawodowym i jednym specjalnym pojedynku na zasadach BJJ No Gi zmierzą się ze sobą przedstawiciele wszystkich krakowskich klubów oraz czołowych klubów z południa Polski.

Wieczór Walk 5 już 14 grudnia w krakowskiej hali Suche Stawy przy ul. Ptaszyckiego 6. Pierwsze walki rozpoczną się o godz. 16.00.

W sprawie biletów prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny (tel. 731 131 431 / wieczorwalk@gmail.com)

Karta walk:

Karta główna (walki zawodowe, 3×5 minut):
70,3 kg: Michał Sobiech (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) vs Przemek Fajer (Yakiba
Team/Natal Gold Team)
65,8 kg: Robert Ruchała (Grappling Kraków) vs Dawid Kareta (Octagon Team Cieszyn)
70,3 kg: Sergiusz Uzarek (Silesian Cage Club) vs Kamil Krzewina (Shark Top Team
Bytom)
56,7 kg: Kasjan Kaźmierczak(Kotwica MMA team) vs Patryk Martynik (Octagon Team
Cieszyn)
70,3 kg: Mateusz Pochopień ( Silesian Cage Club) vs Adam Rybczyński(Shark Top Team
FitFabric)

Walka specjalna (walka na zasadach BJJ No Gi, 2×4 minuty)
48,5 kg: Magdalena Czaban (Kotwica MMA team) vs Kamila Kwiatkowska (Rio Grappling
Club Częstochowa)

Karta wstępna I (walki półzawodowe, 3×3 minuty)
70,3 kg: Dominik Wydra(Kotwica MMA team) vs Dawid Duda(Grappling Kraków, Animmals
Zawiercie )
81 kg: Bartosz Kowal (Akademia Fenix Kraków) vs Mateusz Grzeżółkowski (Ronin
Świętochłowice)
65,8 kg: Maciej Rębacz (Kotwica MMA team) vs Krzysztof Lelito (Halny Nowy Sącz)
77,1 kg: Kornel Kaczmarczyk (Grappling Kraków) vs Artur Kułak (Warszawskie Centrum
Atletyki)
65,8 kg Roger Irlik(Kotwica MMA team) vs Rafał Młynarczyk (Oświęcimski Klub MMA)
56,7 kg: Barbara Grabowska (Szkoła Walki Drwala) vs Klaudia Cichoń (Dexters Team
Nowy Sącz)
77,1 kg: Jakub Cuber(Kotwica MMA team) vs Bogusław Koział (Halny Nowy Sącz)

Karta wstępna II (walki półzawodowe, 3×3 minuty)
93,0 kg: Szymon Petka (Kotwica MMA team) vs Stanisław Ogorzałek (Halny Nowy Sącz)
65,8 kg: Sebastian Olszowy(Grappling Kraków) vs Tobiasz Le (Octagon Team Cieszyn)
63 kg: Dawid Błachut (Kotwica MMA team) vs Kamil Szkaradek (Grappling Kraków)
77,1 kg: Jacek Buczko(Kotwica MMA team) vs Piotr Pytel (Combat Team Dębica)
70,3 kg: Gustaw Gośko (Grappling Kraków) vs Adam Muzyka (Spartakus Zakopane)
61,2 kg: Eryk Bałasz (Kotwica MMA team) vs Daniel Wojańczyk (Olimpus Fight Club
Dąbrowa Górnicza)
61,2 kg: Julian Sudoł (Grappling Kraków) vs Michał Musiał (Silesian Cage Club)
77,1 kg: Maciej Ziemski (Kotwica MMA team) vs Jozef Zombek

Informacja prasowa

suplementy
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Napisz komentarz

Dzisiaj polecamy


Najbliższa gala

UFC 249: Khabib vs. Ferguson

Data: 18.04.2020 – ???

UFC Fight Night 173: Smith vs Teixeira

Data: 25.04.2020 Pinnacle Bank Arena, Lincoln, Nebraska – USA

Zobacz więcej gal »

Współpraca

Patronat medialny





Fight24 na FB i Twitter



Zaprzyjaźnione kluby

fight24 mma

Polecane serwisy

Kontakt

Znajdź nas na

Informacje

Popularne tagi

Alistair Overeem Anderson Silva Bellator BJJ BJ Penn boks Brock Lesnar Cain Velasquez Dana White Dan Henderson DREAM Fedor Emelianenko fight24.pl Frank Mir Gegard Mousasi Georges St. Pierre Grappling GSP Jan Błachowicz Jon Jones Josh Barnett Junior Dos Santos K-1 kickboxing KSW Lyoto Machida Mamed Khalidov Mariusz Pudzianowski mma MMA INFO MMA News Muay Thai Nick Diaz Randy Couture Rashad Evans Shane Carwin Tito Ortiz Tomasz Drwal TUF UFC

© 2020 FIGHT24.PL – MMA i K-1, UFC.