Paulie Malignaggi ponownie uderza w Conora McGregora: „Różnica w rękawicach nie ma dla mnie znaczenia, Conor poszedłby spać”

nfight.net

Były mistrz w boksie Paulie Malignaggi nie marnuje żadnej okazji do tego, by poruszyć temat potencjalnej walki z mistrzem wagi lekkiej UFC Conorem McGregorem z którym ma na pieńku.

Współpraca między Malignaggim i McGregorem rozpoczęła się przed walką bokserską Conora z Floydem Mayweatherem w sierpniu tego roku. Zadaniem Malignaggiego była pomoc w przygotowaniach do pojedynku, jednak ta współpraca szybko się zakończyła w niemiłej atmosferze po tym jak obóz Irlandczyka upublicznił zdjęcia z treningu i akcji w której McGregor miał znokautować Pauli’ego. Od tamtej pory ich drogi się rozeszły i obaj panowie nie przepuszczają okazji do tego, by wzajemnie wbić sobie szpilki, chociaż częściej i agresywniej robi to Malignaggi, który dąży do zestawienia pojedynku z McGregorem.

Były mistrz boksu Paulie Malignaggi ma trochę tzw. złej krwi z mistrzem UFC i zdecydował się po raz kolejny zabrać głos na Twitterze:

„Teraz rozumiem. Rękawice 4-uncjowe nie miałyby dla mnie znaczenia, to Conor poszedłby spać, nie ja. On nie może dopasować umiejętności rąk. Po obejrzeniu boksu w wykonaniu Conora gdzie nie ma siły, jedyną oczywistą rzeczą jest to, że w rękawicach 4oz każdy może uderzyć, to nie jest jakaś wyjątkowa jakość. Rękawice 8oz są tak małe, jakie są.”

Jak wiadomo walki z Conorem McGregorem przynoszą od pewnego czasu duże pieniądze i ogromne zainteresowanie i dlatego tak wielu zawodników chce się z nim zmierzyć w tym Paulie Malignaggi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *