Paulie Malignaggi nadal będzie komentował i analizował pojedynek Mayweather vs McGregor

nfight.net

Stephen Espinoza, wiceprezes wykonawczy Showtime Sports, powiedział, że były mistrz bokserski Paulie Malignaggi będzie uczestniczyć w sobotniej transmisji Showtime.

To z kolei oznacza, że będzie komentował i analizował pojedynek między niepokonaną legendą Floydem Mayweatherem a mistrzem wagi lekkiej UFC Conorem McGregorem. Espinoza rozmawiał z Ariel Helwani i potwierdził, że ​​Malignaggi będzie brał udział w sobotniej transmisji. Espinoza powiedział również, że nigdy nie pomyślał, aby wykluczyć Malignaggi’egi z transmisji pomimo konfliktu z McGregorem.

Malignaggi dołączył do obozu treningowego McGregora, aby pomóc mu przygotować się do zawodowego debiut w boksie. Po dwóch sesjach sparringowych, Malignaggi opuścił obóz McGregora, ponieważ nie podobało mu się, jak go potraktowano i że opublikowano nagrania z treningu w których obrywa od Irlandczyka.

W poniższym filmie możemy zobaczyć jak Espinoza komentuje zaangażowanie Malignaggi’ego w transmisję i jak omawia inne tematy związane z pojedynkiem Mayweather vs. McGregor.

Biorąc pod uwagę tzw. „bad blood” między Malignaggi’m i McGregorem, komentarze byłego boksera dotyczące McGregora i przebiegu walki mogą być bardzo interesujące i dadzą smaczku transmisji z tego starcia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *