Organizacja Bellator zainteresowana Brockiem Lesnarem

Scott Coker zamierza powalczyć o kontrakt z byłym mistrzem UFC.

Brock Lesnar (5-3, 4-3 w UFC) odszedł z MMA po dwóch przegranych poniesionych z rąk Caina Velasqueza oraz Alistaira Overeema. Temat jego powrotu do walk w klatce powraca co jakiś czas.

Dzisiaj prezydent Bellatora poinformował, że organizacja skontaktowała się z Lesnarem i jest zainteresowana podpisaniem z nim kontraktu. Jednocześnie Scott Coker ostudził emocje mówiąc, że nie padły żadne konkretne słowa.

Nie było żadnego poważnego dialogu. Ale kiedy nadejdzie czas na poważną rozmowę, będziemy tam.”

Obecnie Brocka obowiązuje ważny kontrakt z organizacją WWE pod szyldem której Amerykanin bardzo dobrze zarabia. Jednak dobry przyjaciel Lesnara, Paul Heyman potwierdza, że Brock nadal wierzy, iż może pokonać wielu zawodników wagi ciężkiej UFC.

Coker wie jak wielką moc posiada były mistrz UFC jeśli chodzi o wielkość sprzedaży subskrypcji PPV gal na których walczy. I wydaje się, że tylko to go interesuje.

4 thoughts on “Organizacja Bellator zainteresowana Brockiem Lesnarem

  1. No z Minakovem ciekawie by wyglądało czy też z Volkovem lub Kongo.Z Kongo miałby szanse ale nie w stójce tylko gnp.Co do UFC to z Reemem rewanż by wygrał bo wtedy pscyha u niego zawaliła zdecydowanie a ma tak naprawdę największe znaczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *