Oglądalność KSW 12

No i stało się! Padł rekord oglądalności gali MMA w Polsce. Piątkowe starcie Mariusza Pudzianowskiego z Marcinem Najmanem oglądało 6 milionów widzów! To nieprawdopodobny wynik, ponieważ zainteresowanie galami MMA jeszcze nigdy nie było w Polsce tak wielkie. Obaj zawodnicy zagwarantowali zarówno stacji Polsat jak i właścicielom KSW niesamowity raiting, a sama walka okazała się strzałem w dziesiątkę.

Całą galę KSW oglądało średnio 4 miliony widzów, natomiast walkę wieczoru na kanale Polsat oraz Polsat Sport łącznie zobaczyło 6 milionów widzów! Dla porównania można przytoczyć oglądalność szlagierowego programu Polsatu „Jak oni Śpiewają” oglądało 2 miliony widzów, a Wydarzenia 1,5 miliona widzów.

W tym roku federacja KSW brała udział w dwóch największych eventach 2009 roku w Polsce. W organizacji „Walki Stulecia” Adamek vs Gołota oraz w przygotowania i organizacji największej w historii gali MMA w Polsce. Łącznie produkty przygotowane przez KSW oraz telewizję Polsat zgromadziły przed telewizory ponad 14 milionów widzów! Każde z tych wydarzeń było bezkonkurencyjne w stosunku do reszty programów nadawanych w tym samym czasie na innych stacjach telewizyjnych.

www.boxingnews.pl

14 thoughts on “Oglądalność KSW 12

 1. ,,Przydałaby się jakaś stacja, która transmitowałaby jakieś zagraniczne gale w Polsce…,,

  a eurosport to niby co? od ponad 8 lat oglądam różnorakie gale właśnie na tym kanale w dodatku z bardzo profesjonalnym komentatorem, czego chcieć więcej, po za tym macie internet 😉

 2. nie wiem czy się ze mną zgodzicie, ale zapanował wielki optymizm, po zwycięstwie Pudziana, ale wg. mnie dopiero walka z kimś naprawde z czołówki zweryfikuje na co go stać..
  Obawiam się, że drugi Fedor z niego nie będzie, wydaje mi się że potrzebuje kogoś z nazwiskiem na rozkładzie, aby stał się „kimś” w MMA.
  Le Banner, Sefo, Hunt ? a może ktoś z BJJ ? albo amerykański zapaśnik ?
  wiem, że kolejne walki stulecia w Polsce poza pieniędzmi niewiele mu dadzą.. Chyba, że chodzi mu o to, aby zostać w Polsce mistrzem wszystkie za co się weżmie… ale wg. mnie powininen uderzyć gdzieś dalej ze swoimi walkami, albo powinien dostać znanych przeciwników. Początek kariery na +, ale nie popadajmy w wielki szał. Pzdr

 3. póki co, to ta walka chyba jednak przyniosła nie mniej szkody niż pożytku – to co się dzieje np. na youtube kładzie wielki cień na Polaków jako naród – setki komentarzy typu „pudzian king” „pudzian mma champion”, „pudzian will kill fedor” pod walkami najlepszych fighterów chodzących po ziemi to żenujący przykład ludzkiej głupoty. Co gorsza głupoty rodaków, którzy wystawiają w ten sposób wizytówkę innym, w tym również swojemu idolowi, w którego wypowiedziach nie ma mimo wszystko aż takiej arogancji – Pudzian dobrze zna swoje niedostatki i wie, że zostałby sklepany przez czołówkę, jest powściągliwy w wywiadach i ma świadomość tego, że walka z w gruncie rzeczy słabym zawodnikiem takim jak Najman nie jest żadnym wyznacznikiem w stosunku do zawodowego wymiaru tego sportu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *