Oglądaj na żywo konferencje prasową KSW 14 !

3 sierpnia (jutro !) o godzinie 12:00 będziemy transmitować pierwszą konferencję prasową przed KSW 14. Fani MMA w końcu uzyskają odpowiedź na pytanie: „kto stanie w ringu z Mariuszem Pudzianowskim„. Czy będzie to Eric „Butterbean” Esch czy Alexander Emelianenko? I jak przebiegnie spotkanie po latach dwóch byłych przyjaciół, walczących w jednej z walk wieczoru Marcina Najmana z Przemkiem Saletą? Na konferencji pojawią się również zawodnicy KSW Team: Jan Błachowicz, Krzysztof Kułak, Maciej Górski i Daniel Dowda.

Co wydarzy się 3 sierpnia?  Oglądaj transmisję na żywo na:
http://lookr.tv/player_live.php

Więcej info na stronie
http://www.najman-saleta.com/

8 thoughts on “Oglądaj na żywo konferencje prasową KSW 14 !

  1. kurde jesli to bedzie aleks to walka potrwa 15 sekund kompletnie nie widze sensu tej walki przeciez pudzian sie skompromituje i ludzie juz przestana walic drzwiami i oknami na jego walki. Panie Lewandowski i Kawulski to jest wasz strzal do wlasnej bramki , chyba ze juz macie dosc Maria i chcecie wypromowac Aleksa tylko ze on przecietnego polaka nie przyciagnie do hali

  2. zeby miec dobrych zawodnikow trzeba miec kase. zeby miec kase trzeba organizacje wypromowac. zeby organizacje wypromowac w PL potrzebne sa wlasnie takie nazwiska niestety. z czasem kiedy przecietny widz oswoi sie juz z terminem i zasadami mma, KSW nazbija tyle kapuchy na fanach pana mariusza, salety itp, ze bedzie ich stac na sensownych zawodnikow.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *