Odroczono rozprawę Conora McGregora z NSAC i prawdopodobnie to samo będzie ze sprawą Khabiba Nurmagomedova

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Conor McGregor otrzymał odroczenie od Komisji Sportowej Stanu Nevada (NSAC) w sprawie bójki do której doszło podczas gali UFC 229. Bardzo prawdopodobne, że Khabib Nurmagomedov również dostanie odroczenie.

Serwis MMAFighting.com poinformował, że McGregor nie stawi się na przesłuchaniu dyscyplinarnym w poniedziałek 10 grudnia i ewentualne sankcje wobec niego nie będą omawiane. Nie wiadomo, kiedy jego sprawa zostanie rozpatrzona, ale odraczanie podobnych spraw jest powszechną praktyką. McGregor musi jednak rozwiązać tę sprawę, zanim będzie mógł wrócić do Oktagonu.

Irlandczykowi grozi kara zawieszenia i grzywna za udział w bójce w Las Vegas po przegranej walce z Khabibem Nurmagomedovem. Jeśli chodzi o Khabiba, jego rozprawa w poniedziałek jest aktualna jednak raport sugeruje, że mistrz wagi lekkiej również nie weźmie udziału w przesłuchaniu i prawdopodobne jest odroczenie także jego rozprawy.

Komisja wstrzymała podczas pierwszej rozprawy połowę z 2 milionów dolarów z wypłaty Orła za wygraną walkę z McGregorem na gali UFC 229. Po walce, Khabib przeskoczył przez klatkę i zaatakował Dillona Danisa z teamu McGregora rozpoczynając bójkę między dwoma zespołami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *