Obsada TUF 20 oficjalnie ogłoszona

Rzadko kiedy UFC ogłasza obsadę Ultimate Fighter zanim cała ekipa trafi do domu TUF. Znamy 8 zawodniczek, które dołączą do TUF i są to:

Jessica Penne (11-2) – była mistrzyni wagi atomowej Invicta FC. Zwyciężyła turniej słomkowy Bellator 115. Jedyne porażki w karierze odniosła w walkach z Michelle Waterson (aktualna mistrzyni Invicta FC) i mistrzynią turnieju Bellator, Zolią Frausto.

Lisa Ellis (15-8) – Najbardziej doświadczona zawodniczka w show, również walczyła w turnieju słomkowym Bellator. Jej walkę z Penne fani jeszcze pamiętają, mierzyła się też z najlepszymi zawodniczkami słomkowymi, takimi jak Megumi Fujii czy Jessica Aguilar.

Aisling Daly (14-5) – Walczyła zarówno w wadze muszej, jak i w turnieju słomkowym Bellator. Po przegranej z Katja Kankaanpää, poddała Karlę Benitez na Cage Warriors. Daly zwyciężyła też z walczącą obecnie w UFC Jessicą Eye.

Angela Magana (11-6) – W MMA walczy od 7 lat, zwyciężała takie zawodniczki jak: Jessica Aguilar, Lynn Alvarez czy Nicdali Rivera-Colonac.

Heather Clark (6-4) – Zaczęła trenować w Jackson’s MMA, teraz należy do Xtreme Couture. Za sobą ma walki dla Bellator i XFC. Stoczyła piękną walkę z Felice Herrig, przegrywając niejednogłośną decyzją. Clark i Herrig nie lubią się, i pewnie w domu TUF wojna będzie trwać.

Justine Kish (4-0) – Zdobywała pasy w kickboxingu, walczyła też w MMA i Muay Thai. Od zeszłego roku trenuje razem z Penne.

Randa Markos-Thomas (4-1) – Przegrała tylko z w/w Kish. Kanadyjka trzykrotnie zwyciężała balachą.

Angela Hill (1-0) – Zaczęła karierę zawodową weekend przed startem castingu do TUF. Zdecydowanie największa niespodzianka w całej stawce. Posiada bardzo solidne muay thai, w tym roku walczyła m.in. na Lion Fights.

Zawodniczki, które miały zapewniony udział w TUF 20 to: Tecia Torres, Bec Hyatt, Felice Herrig, Carla Esparza, Alex Chambers, Rose Namajunas, Emily Peters-Kagan i Joanne Calderwood.

Gilbert Melendez i mistrz UFC Anthony Pettis będą trenerami.

Niebawem ruszają zdjęcia do show, które będzie można oglądać we wrześniu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *