Night of Champions 5 w Poznaniu 20 października

20 października 2012 roku Poznań, za sprawą 5 edycji Extra Gali „Night of Champions”, ponownie stanie się stolicą sportów walki. Podczas Gali, która tradycyjnie już odbędzie się na Hali CR AWF, rozegranych zostanie 11 pojedynków w takich formułach jak MMA i K-1 Rules. W świetle reflektorów na ringu XGSW dojdzie do bardzo ciekawego Extra Fightu MMA w kategorii wagowej 77 kg pomiędzy Radosławem Demczurem (Samolewski Team Poznań) rekord MMA 2-0-0 i Kerimem Abzaiłovem (Bastion Tychy) rekord MMA 7-2-0.

W drugim pojedynku extra dojdzie do walki pomiędzy „młodym wilkiem” polskiej sceny MMA Mateuszem Gamrotem (Ankos Zapasy Poznań) rekord MMA 2-0-0 i niezwykle doświadczonym Ireneuszem Milą (Shooters Konin) rekord MMA 6-9-0 (Czarny Pas BJJ). Niepokonany na ringu XGSW Mate-usz Gamrot stanie przed bardzo trudnym zadaniem. Czy Ireneusz Mila będzie przeszkodą nie do przejścia, czy też zawodnik Shooters Konin to tylko „kolejny krok w przód” w karierze Ma-teusza Gamrota?

20 października podczas 5 edycji Extra Gali MMA „ Night of Champions” dojdzie także kobiet w formule MMA w kategorii wagowej 56 kg. Na ringu XGSW rękawice skrzyżują Katarzyna Lubońska (GŁD Piła) i Sylwia Juśkiewicz (Shikon Łódź).

Katarzyna Lubońska odnosi sukcesy w walkach submission fighting, a walka w Poznaniu będzie jej debiutem w formule MMA. Sylwia Juśkiewicz (rekord walk MMA 0-1-0) jest utytułowaną Kickboxerką – Mistrzynią Polski K-1 Rules.

Która z Pań po walce podniesie rękę w geście zwycięstwa?

KARTA WALK

Extra Figth MMA 77kg

Radosław Demczur vs.Kerim Abzaiłov

Extra Fight MMA 70kg

Mateusz Gamrot vs. Ireneusz Mila

MMA 77kg – Finał Turnieju

Mateusz Kalinarczyk / Konrad Smyczek vs. Cezary Byczkiewicz / Piotr Woźnicki

MMA 70kg

Tomasz Matuszewski vs. Arbi Shamaev

MMA 56kg (kobiety)

Katarzyna Lubońska vs. Sylwia Juśkiewicz

MMA 77kg (juniorzy)

Jakub Lubiak vs. Patryk Starzyński

MMA 93kg

Kamil Zieliński vs. Marcin Freitag

MMA 66kg

Łukasz Demczur vs. Artur Drążek

MMA 77kg – II półfinał turnieju

Cezary Byczkiewicz vs. Piotr Woźnicki

MMA 77kg – I półfinał turnieju

Mateusz Kalinarczyk vs. Konrad Smyczek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *