Nieky Holzken i John Wayne Parr prawdopodobnie skrzyżują rękawice w ONE Championship

ONE Championship / Jerad Williams

Po imponującym zwycięstwie przez nokaut w pierwszej rundzie w walce przeciwko Elliotowi Comptonowi w zeszłym miesiącu, holenderska gwiazda kickboxingu Nieky Holzken najprawdopodobniej zmierzy się z australijską legendą Muay Thai i kickboxingu”The Gunslinger” Johnem Wayne Parr’em na gali ONE Championship.

Nieky Holzken zaproponował Johnowi Wayne Parr’owi pojedynek i ten się zgodził pod jednym warunkiem, a dodatkowo ONE Championship wydaje się otwarte na tę walkę.

„Hej John, kilka lat temu słyszałem w jednym z wywiadów, że marzysz o walce ze mną. Teraz jesteśmy w tej samej organizacji ONE Championship, więc jeśli chcesz, to możemy spełnić twoje marzenie. Kto chce to zobaczyć?”

Parr odpowiedział stawiając jeden warunek:

„Pełne zasady Muay Thai.”

Holzken zgodził się na to dodając jedynie…

„Ok, plus małe rękawice.”

Byłaby to znakomita walka pomiędzy dwoma wybitnymi zawodnikami. Nieky Holzken (93-16, 1 NC Kickboxing), były mistrz GLORY, walczy w ONE Championship od 2018 roku uzyskując rekord 3-2, a ostatnio przedłużył swój kontrakt z organizacją.

John Wayne Parr (99-33 Kickboxing) wraca po krótkiej emeryturze. Podpisał kontrakt z ONE Championship już jakiś czas temu i wciąż czeka na to, aby odnieść swoje setne zwycięstwo w zawodowym kickboxingu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *