Nick Diaz z nowym kontraktem UFC

Nick Diaz powraca! Popularny zawodnik wagi półśredniej UFC podpisał z promotorem przedłużenie kontraktu na 3 walki i zobaczymy go w klatce najprawdopodobniej na początku 2015.

Jego słowa:

„Jestem zainteresowany walką z Andersonem Silva. Myślę, że to by był świetny pojedynek do oglądania, bo mamy podobny styl. Może jest trochę bardziej kickboxerem. Myślę, że to było mu wytykane w kontekście ostatnich porażek. Myślę, że teraz nad tym pracuje, no i ma sporo do nadrobienia po przerwie. Ludzie walczący tak jak ja nie mają lekko. Trzeba cały czas iść do przodu. Ciężko pracuję nad tym, bo nie doskakuję i nie odskakuję cały czas. Ale za to u mnie można się spodziewać końca walki w każdej chwili.”

Diaz zrewidował widocznie swoje poglądy, ze może walczyć tylko o tytuł mistrzowski wagi półśredniej, na walki które prowadzą do tytułu. Diaz ma sporo możliwości. Pamiętajmy, że wygrał z obecnym czołowym pretendentem do tytułu, Robbie Lawlerem. Do tego Matt Brown jest zainteresowany walką z zawodnikiem ze Stockton. No i Diaz pała żądzą rewanżu z Carlosem Conditem.

3 thoughts on “Nick Diaz z nowym kontraktem UFC

  1. Świetna wiadomość. Już nie mogłem czytać tego co Diaz wygaduje, więc cieszę się, że zmądrzał 🙂 Jeśli chodzi o walkę z Silvą to jakoś Diaza w niej nie widzę. Z drugiej strony ciężko mi sobie wyobrazić jak ktoś kończy Nicka. No chyba, że doktor go nie dopuści do kolejnej rundy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *