Neonazista i kryminalista zwolniony z WSOF

Organizacja World Series of Fighting postanowiła zwolnić mającego wytatuowane neonazistowskie symbole i przeszłość kryminalną Dustina Holyko (2-1). Amerykanin na ostatniej gali WSOF przegrał przez poddanie z Neimarem Gracie (2-0). Holyko wziął walkę na krótko przed galą jako lokalny zawodnik, by podbić sprzedaż biletów.

Jak poinformował serwis bloodyelbow.com Amerykanin był zamieszany w sprawy związane z nadużywaniem przemocy wobec ludzi i zwierząt. Jak sam mówi, tatuaże zrobił sobie podczas odbywania kary w zakładzie penitencjarnym, gdzie miejscowa społeczność jest bardzo podzielona rasowo.

Obecnie Holyko mówi, że tamto życie jest już za nim, podobnie jak Niko Puhakka. Amerykanin przytacza przykłady z sali treningowej, przede wszystkim swojego trenera, którego traktuje jak ojca, i który jest portorykańskiej narodowości. Organizacja jednak postanowiła go zwolnić za dwie błyskawice i napis 'white pride’ wytatuowane na ramionach. Sam zawodnik zamierza kontynuować karierę i dalej walczyć w formule MMA.

13 thoughts on “Neonazista i kryminalista zwolniony z WSOF

  1. Cain wchodzi z hasłem „brown power ” wytatuawanym na klatce, pewnie znajdzie się paru zawodników z symbolami gangów, jeśli myślicie że rasizm jest tylko biały to się grubo mylicie. Napisałem ze poprawność działa w jedna stronę a drugą jest święta, polak ozeniony w stanach z afroamerykanka (sierżant marines) został zamordowany razem z nią rodzina i dziewczyny i żołnierza twierdziła ze było to morderstwo na tle rasowym oprawcami byli podwładni afroamerykanie, sąd odrzucił ten wniosek. I to było w tym sensie a jak go zbanowali to gość mógł wcześniej pousuwać lub zakryc te dziary. Następnym przykładem symbolika dwóch marek odzieżowych które płacą jako sponsorzy hayabusa (druga od braci Diaz) z japońska symboliką traktowana w Korei i Chinach w ten sam sposób co u nas symbolika nazistowskich niemiec jakoś organizacje z nimi współpracują. Wiec albo traktujemy to poważnie albo wybiórczo.

  2. I prawidłowo, z naziolami trzeba krótko. Nieźli z nich zresztą hipokryci, jak się tylko zrobi afera, to wypierają się wszystkiego, tak samo bredził puhatek, a potem wyciekają jego zdjęcia jak się bawi w najlepsze na zamkniętych imprezach Blood & Honour (notabene w Polsce).

  3. Kolor skóry jest wynikiem dostosowania się do panujących warunków środowiskowych, sa ważniejsze problemy jak nasilajacy sie fanatyzm religijny który jest tylko stanem mentalnym. Jako ateista patrzacy z boku martwi mnie fakt że jest on jednostronny i zaburza harmonię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *