Kategoria | K-1

Nastula zawalczy w lutym?Szanowni Kibice i Fani MMA,

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi przyszłych walk Pawła Nastuli informujemy, iż kolejna walka polskiego mistrza olimpijskiego na zasadach MMA odbędzie się w lutym 2009.

Jest to termin uzgodniony z japońską organizacją Sengoku i najbardziej optymalny w celu odpowiedniego przygotowania się do ciężkich pojedynków w 2009 roku.

Paweł obecnie ma zakontraktowane jeszcze 3 walki w trybie i terminach ustalonych przez Sengoku. Zostaną one podane przez organizację w odpowiednim czasie.

Pierwszy raz podajemy również oficjalnie do wiadomości kibiców, że rozmowy dotyczące pierwszej walki MMA, Pawła Nastuli w Polsce są bardzo zaawansowane.

Managment Pawła informuje, iż w październiku 2008 odbyły się 3 spotkania w Warszawie w tej sprawie i wkrótce podamy termin oraz nazwisko przeciwnika.

Wielkim marzeniem Pawła jest stoczenie pojedynku w Polsce, przed polskimi kibicami, przyjaciółmi i bliskimi. Wiemy, że cierpliwość polskich fanów została ostatnio wystawiona na ciężką próbę w oczekiwaniu na nowy termin, jednak obecnie nic nie stoi na przeszkodzie do stoczenia kolejnych pojedynków.

Paweł jest obecnie w tzw. trybie ostrego treningu, czyli trenuje 5 razy w tygodniu technikę MMA i 3 razy w tygodniu trening wydolnościowy i wytrzymałościowy.
Gwarantuje to z jego strony dobre przygotowanie i postawę w najbliższych pojedynkach, do czego nas przyzwyczaił poprzez lata reprezentowania Polski na arenach Judo i MMA.

Polski mistrz olimpijski zaangażowany jest obecnie w promocję nowego sportu w Polsce jakim jest MMA i dalej pozostaje jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci Sportu a Sportów Walki w szczególności. Powinno to wspierać rozwój nowej dyscypliny i jej społeczny pozytywny odbiór.

Dobra postawa na światowych arenach powinna zaprocentować szybkim rozwojem MMA w Polsce, na czym Pawłowi i wszystkim fanom zależy – dlatego prosimy o doping i wsparcie dla Pawła.

Zwycięstwa Pawła Nastuli pozwolą też otworzyć drogę kolejnym świetnym polskim fighterom, którzy obecnie coraz mocniej zaczynają dobijać się do światowej elity.

Przy okazji należy wspomnieć też o rosnącym i silnym ośrodku treningu MMA powołanym przy klubie „Nastula Judo” na warszawskim Żoliborzu oraz Robercie Joczu, którego już dostrzegli japońscy i europejscy promotorzy.

Robert, zakontraktowany przez organizację Sengoku, będzie niebawem drugim po Pawle Nastuli, Polakiem walczącym na japońskich ringach MMA.

Robert Jocz, od samego początku trenuje z Pawłem, był z nim na wszystkich jego startach, ale od 2 lat doceniany jest głównie na ringach poza Polską.
Tym bardziej zasługuje na uznanie, że nie przegrał w Europie żadnej walki, dlatego trafi do Japonii – co jest nobilitacją polskiego MMA.

Sztab Managerski Pawła Nastuli

Źródło fightsport.pl

suplementy

Napisz komentarz

Dzisiaj polecamy


Najbliższa gala

ONE Championship: A New Breed 3

Data: 18.09.2020 – Impact Arena, Bangkok – Tajlandia

ACA 111

Data: 19.09.2020 – Moskwa – Rosja

UFC Fight Night: Covington vs. Woodley

Data: 19.09.2020 – UFC Apex, Las Vegas, Nevada – USA

Zobacz więcej gal »

Współpraca

Patronat medialny

Fight24 na FB i TwitterZaprzyjaźnione kluby

fight24 mma

Polecane serwisy

Kontakt

Znajdź nas na

Informacje

Popularne tagi

Alistair Overeem Anderson Silva Bellator BJJ BJ Penn boks Brock Lesnar Cain Velasquez Dana White Dan Henderson DREAM Fedor Emelianenko fight24.pl Frank Mir Gegard Mousasi Georges St. Pierre Grappling GSP Jan Błachowicz Jon Jones Josh Barnett Junior Dos Santos K-1 kickboxing KSW Lyoto Machida Mamed Khalidov Mariusz Pudzianowski mma MMA INFO MMA News Muay Thai Nick Diaz Randy Couture Rashad Evans Shane Carwin Tito Ortiz Tomasz Drwal TUF UFC

Copyright © 2020 SFD S.A..