Najbardziej emocjonujący pojedynek MAC 1! Radosław Paczuski vs Alexandr Sviryd w walce Muayboran!

Martial Arts Contest
Martial Arts Contest

Niesamowite emocje i niesamowita atrakcja czeka sympatyków Sztuk Walki, a Muaythai w szczególności, podczas gali DSF Martial Arts Contest 1 „Polska vs Tajlandia”, w dniu 24-go października 2015 roku w hali „Orbita” we Wrocławiu. Powodem będzie starcie polskiego zawodnika, Radosława Paczuskiego z Białorusinem, Aleksadrem Svirydem. Nie byłoby w tym jednak nic niezwykłego, gdyby nie fakt, iż obaj zmierzą się na prastarych i bliskim klasycznym regułom tajskiego boksu, zasadach Muayboran!

Będzie to kolejny taki pojedynek w Polsce, po pokazowej walce Mistrza Świata, Rafała Simonidesa, z legendarnym Tawattchai z Tajlandii, we wrześniu 2014 roku podczas ME Muaythai w Krakowie. Niewtajemniczonych informujemy, iż zamiast klasycznych rękawic bokserskich podczas walki zawodnicy będą mieć ręce owinięte w specjalne bandaże zwane „Kard Chuek”. Co to oznacza dla zawodników i widzów? Na pewno wiele emocji i zrozumienia jak trudną i niebezpieczną Sztuką Walki jest Muayboran, będąca pierwowzorem współczesnego tajskiego boksu. Poznajmy zatem bohaterów tego wydarzenia.

22-letni Radosław Paczuski to jeden z najzdolniejszych zawodników młodego pokolenia w polskich Sztukach Walki. Jest Mistrzem Polski, Wicemistrzem Europy i brązowym medalistą Pucharu Świata. Wszystkie te sukcesy zostały osiągnięte przez zawodnika Uniq Fight Club z Warszawy w przeciągu roku. Dodatkowo wzmocnione zostały czterema zwycięstwami zawodowymi w formule K-1 w dwoma zakończonymi przez nokaut. Tylko raz Paczuski uległ legendarnemu Arturowi Kyszenko i marzy o rewanżu. Polak dotychczas wygrał 10 zawodowych walk i poniósł 2 porażki. Radosław mierzy 190 cm i waży 81 kg.

Alexandr Sviryd ma 29 lat i sporo doświadczenia amatorskiego. Był wicemistrzem Białorusi w Muaythai i mistrzem w Pankration. Białorusin był także uczestnikiem wielu miedzynarodowych turniejów Kickboxingu i MMA, gdzie stoczył już 10 pojedynków z czego 5 wygrał. Właśnie w formule MMA wystąpił ostatni raz w Polsce nokautując Piotra Poniedziałka już w pierwszym starciu. Zawodnik Patriot Gym Mińsk mierzy 181 cm i waży 84 kg.

Bilety na galę Martial Arts Contest 1 są już dostępne w sprzedaży w sieci punktów firmy Ticketpro oraz poprzez stronę internetową www.ticketpro.pl, a cena zaczyna się już od 30 złotych. Wejściówki można także nabyćw punktach stacjonarnych tej sieci takich jak: Saturn, EMPiK, Media Expert i Media Markt. Pełna lista punków dostępna pod linkiem: TUTAJ.

Zapraszamy do śledzenia naszego Facebooka:
https://www.facebook.com/Martial-Arts-Contest-1677544635809005/timeline/

Informacja prasowa

One thought on “Najbardziej emocjonujący pojedynek MAC 1! Radosław Paczuski vs Alexandr Sviryd w walce Muayboran!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *