Na konferencji prasowej przed UFC 219 pojawią się uczestnicy gal z pierwszego kwartału 2018 roku

BossLogic

Przed ostatnią galą UFC w tym roku, UFC 219 odbędzie się w piątek konferencja prasowa na której obecni będą bohaterowie sobotniej gali, a także gwiazdy gal z pierwszego kwartału 2018 roku.

To nie pierwszy raz kiedy UFC organizuje tak duże konferencje prasowe, w ciągu ostatnich kilku lat było już takich kilka, które miały za zadanie promocję kolejnych gal i ich uczestników. Były już takie konferencje na których obecni byli m.in. Conor McGregor, Ronda Rousey i Jon Jones i robiło to ogromne wrażenie, a dodatkowo byliśmy świadkami wielu emocjonujących dyskusji, czasami awantur oraz przepychanek.

Teraz UFC szykuje kolejną taką konferencję, która odbędzie się w piątek o czym poinformował Ariel Helwani.

„Jeśli w ten weekend udasz się do Vegas na UFC 219, będziesz mógł rzucić okiem na kilka największych nazwisk organizacji. UFC tą napakowaną gwiazdami konferencją planuje, zaprezentować pierwszy kwartał 2018 roku.”

Nie ma podanej informacji oraz dokładnej listy zaproszonych zawodników na tę konferencję, ale opierając się na kartach walk numerowanych gal UFC 220, UFC 221, a może nawet UFC 222, a także walkach wieczoru  wszystkich kart gal Fight Night można się spodziewać, że będzie to największa taka konferencja do tej pory. Oznaczałoby to pojawienie się takich osób jak mistrz wagi ciężkiej Stipe Miocic i pretendent Francis Ngannou, mistrz wagi półciężkiej Daniel Cormier i pretendent Volkan Oezdemir, mistrz wagi średniej Robert Whittaker i pretendent Luke Rockhold, a także tacy zawodnicy jak Doo Ho Choi, Jeremy Stephens, Ronaldo „Jacare” Souza , Derek Brunson, Lyoto Machida, Eryk Anders, Donald „Cowboy” Cerrone, Yancy Medeiros i być może wielu innych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *