Mirko „Cro Cop” na celowniku Bellatora

grafika: hrvman

 

Wczoraj informowaliśmy, że Kimbo Slice podpisał kontrakt z Bellatorem, ale wygląda na to, iż organizacja jest zainteresowana także osobą Mirko FIlipovica.

Szef Bellatora, Scott Coker przyznał, że jest zainteresowany pozyskaniem chorwackiego zawodnika Mirko „Cro Cop” Filipovica (30-11-2).

„Odbyliśmy już kilka rozmów. Nie jestem jeszcze pewien na ile gotów jest on, by przyjechać do Ameryki i walczyć, ale dyskutowaliśmy już o tym kilka razy.”

Oczywiście jest jeszcze za wcześnie, by mówić o konkretach, ale Coker, który był na gali sylwestrowej w Japonii widział Filipovica i przyznał, że był pod wrażeniem. Podobało mu się to, jak Chorwat poradził sobie z Satoshi Ishii pokonując go przez TKO. Łącząc to z promocją swojej organizacji, Coker nie miał problemu z odpowiedzią na pytanie: „Czy Mirko Milipovic jest zawodnikiem, którym byłby zainteresowany?”

„Zdecydowanie tak. Jeśli zobaczysz jak dobrze wyglądał w Japonii, to było bardzo imponujące. Będziemy kontynuować rozmowy, by zobaczyć jak potoczy się ta sprawa. Takie rzeczy wymagają jednak trochę czasu, więc zobaczymy.”

Poniżej wywiad ze Scottem Cokerem w którym opowiada m.in. o zakontraktowaniu Kimbo Slice’a, kwestii powrotu do MMA Fedora Emelianenko (zdaniem Cokera Fedor jest obecnie zbyt zajęty sprawami organizacyjnymi Rosyjskiej Federacji MMA, by myśleć o powrocie) oraz o tym jak Bellator może pomóc w ożywieniu japońskiego MMA.

7 thoughts on “Mirko „Cro Cop” na celowniku Bellatora

  1. Przeciwnik tez mogl pizgac wiec szanse rowne mieli , poza tym Miras jak trafi lewa noga to jest pozamiatane. Teraz za czesto nie wchodzi , bo szybkosc nie ta ale noga ciagle obcina glowy , jesli dojdzie do celu

  2. Bartek ja sie znam na dopingu, bo w farmacji pracuje, wiec nie musisz mi mowic. I oczywiscie, ze doping wplywa na dyspozycje w trakcje walki i nie tylko w wieku 40+.
    Ja ogolnie nie mam nic do dopingu. Uwazam, ze wiekszosc zawodnikow wali towar 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *