Mike Winkeljohn: „Myślę, że Holly Holm może rozbić Cris Cyborg na kawałki”

Brandon Magnus/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Trener Mike Winkeljohn jest przekonany, że jego podopieczna Holly Holm ma wystarczające umiejętności, aby pokonać mistrzynię wagi piórkowej Cris Cyborg Justino.

Cris Cyborg wyraziła ostatnio chęć stoczenia walki w obronie pasa wagi piórkowej właśnie z Holly Holm i chciałaby, aby ta walka odbyła się 30 grudnia na ostatniej gali w tym roku UFC 219. Nic jeszcze nie jest pewne w kwestii zestawienia tej walki, ale prezydent UFC Dana White stwierdził, że podoba mu się pomysł walki Cyborg vs Holm.

Tymczasem trener Holly Holm, Mike Winkeljohn powiedział w ostatnim odcinku Submission Radio, że jego zawodniczka ma wszystko czego potrzeba, aby zostać pierwszą mistrzynią dwóch dywizji.

— Uważam, że Holy rozbije ją na kawałki. Nie ma co do tego wątpliwości. To, czego ludzie nie rozumieją, to że Holly jest bardzo silna także w klinczu, w nogach i potrafi się poruszać. Cris bez wątpienia będzie starała się zadawać obrażenia spychając ją na siatkę. Wiesz, życzę powodzenia z trzymaniem Holly pod siatką, ponieważ będzie to bardzo trudne.

One thought on “Mike Winkeljohn: „Myślę, że Holly Holm może rozbić Cris Cyborg na kawałki”

  1. Ja stawiam na Kryske, ale uważam że będzie to dość wyrównana i bardzo ciekawa walka. Czym dłużej będzie trwała tym większe ma szansę Holm. Pewnie przyjmie taktykę podobną do tej z walki z Ronda.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *