Mickey Gall zdradza, co powiedział do CM Punka podczas ceremonii ważenia

Josh Hedges/Zuffa LLC/Getty Images
Josh Hedges/Zuffa LLC/Getty Images

Relacje między Mickey’em Gallem i CM Punkiem są dosyć napięte i widać to było wyraźnie podczas ceremonii ważenia przed UFC 203.

W momencie kiedy obaj zawodnicy stanęli twarzą w twarz na ceremonii ważenia, Mickey Gall podał w stronę CM punka rękę w geście szacunku jednak gwiazdor WWE nie zrobił tego samego. W tym momencie Gall powiedział kilka słów do Brooksa, a co dokładnie powiedział, to zdradził dopiero teraz.

„To zabawne. Moja siostra przekazała mi, że on powiedział, że jąkałem się kiedy do niego mówiłem. Powiem wam dokładnie co do niego mówiłem. Kiedy on nie podał mi ręki i rzucił mi to twarde spojrzenie, powiedziałem, „Jesteś aktorem. Ty wciąż grasz. Jutro będziemy walczyć i wiesz co się stanie. Skrzywdzę cię.” I wtedy kiedy odchodził, to wciąż na mnie patrzył i powiedziałem jeszcze, „Patrz dalej na mnie.” To wszystko.

Uważam, że to pokazuje, że on wciąż nie jest zawodnikiem w podobnym stopniu do innych gości. Ludziom, którzy przechodzili przez to, którzy wylewali krew, pot i łzy musisz podać dłoń. Musisz okazać komuś takiemu  szacunek, ponieważ on przechodzi przez to samo co ty. To jest jak braterstwo. Wychodzicie do walki i staracie się pozabijać jeden drugiego, ale trzeba okazać podstawowy szacunek.”

Podejście Galla do okazywania szacunku rywalowi jest bardzo dobre, ale byliśmy już wielokrotnie świadkami, że zawodnicy nie darzą się sympatią i nie było mowy o okazywaniu szacunku przynajmniej przed walką, ponieważ bywały już przypadki, że najbardziej zatwardziali wrogowie okazywali sobie szacunek już po walce.

6 thoughts on “Mickey Gall zdradza, co powiedział do CM Punka podczas ceremonii ważenia

  1. Ale też takie wyniuniane te chłopaczki. Rodem z Bevery Hills 90210. Fighterzy do tej pory to często byli też sympatyczni i serdeczni ludzie, ale z jakimś takim pazurem. Bez „high fivów” w wywiadach i tego typu wspolczesnych wynalazków 🙂

  2. Nie znam gościa. Nigdy nie interesował mnie ten durny amerykański cyrk niskich lotów. Nie wiem jak można fascynować się oglądaniem tego aktorskiego idiotyzmu. Dobrze, że dostał wpi..ol.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *