Michał Kita – „znokautuję go”

 

Konstantin Gluchov (14-6) będzie przeciwnikiem Michała Kity (10-5), który jak sam twierdzi lubi walczyć z zawodnikami ze wschodu i nie boi się ich. Pomimo, że przeciwnik Polaka wywodzi się z karate i kickboxingu, to jak sam mówi, nie będzie go lekceważyć także w parterze, ale głównym celem jest nokaut..

 

 

Przygotowania do walki.

Michał przygotowuje się do walki między innymi w Zabrzu, ale również z zawodnikami z Częstochowy i Krakowa w tym oczywiście z Tomkiem Drwalem.

Michał Kita:

Nie powiem dokładnie w której rundzie, ale tylko, że go znokautuje. Tak jak powiedziałem, Konstantin Gluhov to solidny mocny przeciwnik, z bardzo mocną stójką, ale po trzech latach z kickbokserami jak Tyron Spong, Peter Aerts czy Gegard Mousassi czuje się bardzo komfortowo w tej walce. Nie mam żadnych kompleksów i wręcz mogę zaskoczyć.

Przy okazji Michał Kita ze swoją koszulkę wspiera swoim wizerunkiem fundacje „OPEN BELARUS”. Więcej na ten temat, możecie przeczytać poniżej:

„„Otwarta Białoruś”  zajmuje się problematyką ochrony praw człowieka, rozwoju demokracji i rządów prawa, transformacji systemowej i promocji społeczeństwa obywatelskiego na Białorusi. Projekt „Otwarta Białoruś” zakłada moralne i materialne wsparcie Białorusinów walczących o wolność i rządy prawa w swoim kraju.”

Źródło: www.openbelarus.pl

6 thoughts on “Michał Kita – „znokautuję go”

  1. Jedna sugestia z mojej strony. Jestescie profesjonalnym serwisem wiec umieszczajcie tez w profesjonalny sposob swoje logo na zdjeciach 🙂 to az razi w oczy.

    To zdjecie powinno byc przyciete tak aby nie bylo tego czarnego paska na dole oraz logo wstawione tak aby bylo bez czarnego tla.

    Mam nadzieje ze zwrocicie na to uwage i dalej bedziecie sie rozwijac.
    pozdro

  2. Specjalnie zwiększyłem kadr obrazka, bo myślałem, że będzie lepiej to wyglądać 😉 Z racji, tego, że nie znam się zbytnio na fotografii to wezmę dwoją uwagę do siebie. Jutro wstawię „normalnie”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *