Michał Kita – „znokautuję go”

 

Konstantin Gluchov (14-6) będzie przeciwnikiem Michała Kity (10-5), który jak sam twierdzi lubi walczyć z zawodnikami ze wschodu i nie boi się ich. Pomimo, że przeciwnik Polaka wywodzi się z karate i kickboxingu, to jak sam mówi, nie będzie go lekceważyć także w parterze, ale głównym celem jest nokaut..

 

 

Przygotowania do walki.

Michał przygotowuje się do walki między innymi w Zabrzu, ale również z zawodnikami z Częstochowy i Krakowa w tym oczywiście z Tomkiem Drwalem.

Michał Kita:

Nie powiem dokładnie w której rundzie, ale tylko, że go znokautuje. Tak jak powiedziałem, Konstantin Gluhov to solidny mocny przeciwnik, z bardzo mocną stójką, ale po trzech latach z kickbokserami jak Tyron Spong, Peter Aerts czy Gegard Mousassi czuje się bardzo komfortowo w tej walce. Nie mam żadnych kompleksów i wręcz mogę zaskoczyć.

Przy okazji Michał Kita ze swoją koszulkę wspiera swoim wizerunkiem fundacje „OPEN BELARUS”. Więcej na ten temat, możecie przeczytać poniżej:

„„Otwarta Białoruś”  zajmuje się problematyką ochrony praw człowieka, rozwoju demokracji i rządów prawa, transformacji systemowej i promocji społeczeństwa obywatelskiego na Białorusi. Projekt „Otwarta Białoruś” zakłada moralne i materialne wsparcie Białorusinów walczących o wolność i rządy prawa w swoim kraju.”

Źródło: www.openbelarus.pl

6 thoughts on “Michał Kita – „znokautuję go”

  1. Jedna sugestia z mojej strony. Jestescie profesjonalnym serwisem wiec umieszczajcie tez w profesjonalny sposob swoje logo na zdjeciach 🙂 to az razi w oczy.

    To zdjecie powinno byc przyciete tak aby nie bylo tego czarnego paska na dole oraz logo wstawione tak aby bylo bez czarnego tla.

    Mam nadzieje ze zwrocicie na to uwage i dalej bedziecie sie rozwijac.
    pozdro

  2. Specjalnie zwiększyłem kadr obrazka, bo myślałem, że będzie lepiej to wyglądać 😉 Z racji, tego, że nie znam się zbytnio na fotografii to wezmę dwoją uwagę do siebie. Jutro wstawię „normalnie”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *