Michael „Venom” Page wygrywa walkę w swoim bokserskim debiucie

Po niedawnej walce bokserskiej Conora McGregora, kolejny zawodnik MMA zadebiutował w bokserskim ringu. Tym zawodnikiem jest gwiazda Bellatora Michael Venom Page.

Michael Page (12-0) stoczył wczoraj wieczorem swój pierwszy pojedynek bokserski w wadze półciężkiej zorganizowany w Londynie przez grupę promotorską Davida Haye – Hayemaker Ringstar Promotion. Rywalem Page’a był Jonathan Castano (2-12-1), a pojedynek był zakontraktowany tylko na cztery rundy. Dla MVP okazała się to niezbyt wymagająca walka, którą zakończył w trzeciej rundzie. Page w swoim stylu zaczął pajacować, tańczyć i uskuteczniać styl pijanego mistrza do czasu aż wystrzelił z dystansu piekielnie mocnym, prawym prostym, którym znokautował  Castano.

Teraz mając za sobą serię zwycięstw w MMA oraz udany debiut bokserski, nie wiadomo na chwilę obecną nic o dalszych planach Michaela Page’a. Będąc niepokonanym w MMA, jego największym dotychczasowym wyzwaniem i zarazem ostatnią walką był pojedynek z Evangelistą Cyborgiem Santosem. W międzyczasie dużo mówiło się o pojedynku z Paulem Daleyem, ale jak dotąd nic nie zostało ustalone. Jednak ze względu na ciągły progres Page’a i niedawną porażkę Daley’a z Rorym MacDonaldem, ich ścieżki być może w końcu się przetną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *