Michael Chandler rozpoczął obóz przygotowawczy do swojego debiutu w UFC

Michael Chandler Instagram

Były mistrz wagi lekkiej Bellatora, a obecnie zawodnik UFC Michael Chandler, ogłosił, że rozpoczyna obóz przygotowawczy do swojej pierwszej walki w Oktagonie.

Michael Chandler podpisał kontrakt z UFC jesienią i od razu został zestawiony jako zawodnik rezerwowy dla pojedynku o tytuł wagi lekkiej między mistrzem Khabibem Nurmagomedovem a Justinem Gaethje na gali UFC 254. Ostatecznie, zarówno Nurmagomedov jak i Gaethje stoczyli walkę, więc usługi Chandlera nie były potrzebne, a jego debiut w UFC został odłożony na inny termin.

Podczas gdy szczegóły dotyczące jego debiutu w UFC są wciąż tajemnicą, Chandler ogłosił w poniedziałek rozpoczęcie 28. obozu treningowego.

„Przygotowany i gotowy. Obóz numer 28 rozpoczyna się dzisiaj. Do zobaczenia na szczycie!”

Pomimo ogłoszenia Chandlera, prezydent UFC Dana White stwierdził ostatnio, że obecnie nie ma nic w planach dla byłego mistrza Bellatora. Chce mu dać czas na przygotowania i nie zamierza spieszyć się z zestawianiem mu walki.

Michael Chandler ma obecnie za sobą dwie wgrane walki, po nokautach w pierwszej rundzie z Sidneyem Outlawem i Bensonem Hendersonem w swoich dwóch ostatnich walkach w Bellatorze. Wcześniej w maju 2019 roku stracił tytuł mistrza po porażce przez TKO w pierwszej rundzie w starciu z Patricio Freire.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *