Meksyk gotowy na przyjęcie UFC – bilety wyprzedane błyskawicznie

Arena Ciudad de Mexico

Dobrze wiadomo jak bardzo Dana White chciał zorganizować pierwszą galę w Meksyku, a teraz jego marzenie się zrealizuje.

Po sprzedaży biletów na galę UFC 180: Velasquez vs. Werdum, które rozeszły się w zaledwie osiem godzin, można wnioskować, że popyt na ten sport jest w Meksyku bardzo duży. Oczywiście przyczyniła się do tego w głównej mierze osoba Caina Velasqueza, który stanie do walki z Fabricio Werdumem.

„To, że bilety zostały sprzedane niemalże w mgnieniu oka, świadczy o tym, że Meksyk jest gotowy na pierwszą galę UFC i pokazuje prawdziwe oddanie fanów,” powiedział wiceprezes ds. rozwoju międzynarodowego Jaime Pollack. „Nie mogliśmy prosić o lepszego partnera jak Zignia Live, który dostarcza nam personelu i technologii, by sprostać wysokim oczekiwaniom co do bezproblemowego dostępu dla wszystkich fanów w Meksyku i regionie.”

Gala UFC 180 odbędzie się 15 listopada w Mexico City w Arena Ciudad de Mexico. Według źródeł pochodzących z UFC, jest o najszybsza sprzedaż biletów w historii tego miejsca i co równie ważne ustanowiono nowy rekord w ilości osób, które znajdą się na arenie, a będzie ich 20 000.

My, fani z Polski możemy się jedynie zastanawiać, kiedy ostatecznie UFC przybędzie do naszego kraju i zorganizuje swoją pierwszą galę oraz ilu chętnych będzie na takie wydarzenie.

8 thoughts on “Meksyk gotowy na przyjęcie UFC – bilety wyprzedane błyskawicznie

  1. kurde no przerwa nigdy dobrze nikomu nie robi, ale mam nadzieje, ze Cain wroci po mistrzowsku i bedzie to co lubi najbardzej: KO ;> Chodz Fabricio spoko gosc, to jednak zycze mu zeby skonczyl tak jak z JDS 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *