MCF3 #Hexagon – Największy event MMA na Lubelszczyźnie już w grudniu

Już 16 grudnia 2017 odbędzie się największa na Lubelszczyźnie Gala MMA MCF3#Hexagon. To już trzecie organizowane przez Federację Madness Cage Fighting wydarzenie. Event sankcjonowany jest przez Polską Federację MMA. W czasie Gali MCF3#Hexagon odbędzie się 16 pojedynków toczonych na zasadach UFC w formułach zawodowych i semi pro.

Poprzednio organizowane wydarzenia przyciągnęły tłumy fanów tego wyjątkowego sportu. Tym razem, w klatce MCF zmierzy się 32 zawodników z całej Polski, w różnych kategoriach wagowych. Wśród zawodników znajdziemy reprezentantów klubów takich jak: Dziki Wschód Biała Podlaska, Górnik Łęczna MMA, Pankration Włodawa, Fabryka Sportu Chełm, K1 Fighting Center Lublin, Forca Dęblin, Marga Radom oraz Marga Puławy.

Organizatorzy zapewniają, że karta walk została zbudowana tak, aby skonfrontować ze sobą zawodników prezentujących różne style walki, a pojedynki były pełne błyskawicznych zwrotów akcji oraz szybkich i efektownych wymian ciosów.

Wydarzenie to nie tylko atrakcja dla entuzjastów sportów walki, ale również sposób na przekazanie energii do walki dzieciom, które jej potrzebują. W czasie wydarzenia prowadzona będzie zbiórka charytatywna fundacji Zarażamy Radością na rzecz Gabrysia Maciaszka chorego na mukowiscydozę oraz gościnnie wystąpi rezydent fundacji Lasio Companija znany z programu Mam Talent.

Event odbędzie się w Puławskiej Hali MOSiR. Więcej szczegółów dotyczących wydarzenia dostępne na Facebookowym profilu Federacji MCF https://www.facebook.com/madnesscagefighting/ Bilety do nabycia w punktach stacjonarnych w Puławach oraz za pośrednictwem strony www.bilety.ligamcf.pl

Informacja prasowa

MCF
MCF
MCF
MCF
MCF
MCF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *