Mąż Rachael Ostovich aresztowany pod zarzutem pobicia i usiłowania morderstwa

mmajunkie.com

Mąż Rachael Ostovich, Arnold Berdon, został aresztowany pod zarzutem usiłowania morderstwa i pozostaje obecnie w areszcie na Hawajach. Walka Ostovich z Paige VanZant została odwołana.

Berdon został aresztowany po tym, jak zaatakował swoją żonę podczas kłótni domowej w ubiegłą niedzielę. Ostovich została przewieziona do szpitala z poważnymi obrażeniami ciała w tym ze złamaniem kości oczodołu po czym została zwolniona do domu.

Aktualnie Arnold Berdon pozostaje w areszcie oczekując na postawienie mu zarzutów, ale będzie mógł zażądać wyjścia za kaucją. Jeśli Berdon zostanie zwolniony, nie będzie mógł kontaktować się ze swoją żoną, która złożyła wniosek o niezbliżanie się do niej oraz tymczasowy nakaz aresztowania.

Policja w Honolulu potwierdziła w oświadczeniu wydanym na początku tego tygodnia, że po niedzielnym ataku na zawodniczkę UFC, rozpoczęło się śledztwo w sprawie próby usiłowania morderstwa drugiego stopnia. W tym czasie Berdon nie został wymieniany przez policję jako sprawca, ale teraz został aresztowany za atak na żonę.

Oskarżenie o morderstwo może się jeszcze zmienić, ale jeśli Berdon zostanie osądzony i skazany za to przestępstwo na Hawajach, resztę życia spędzi w więzieniu z możliwością warunkowego zwolnienia.

Berdon również jest zawodnikiem mieszanych sztuk walki, który obecnie posiada rekord 7-2 w swojej zawodowej karierze.

Chociaż Ostovich nie wygłosiła publicznego oświadczenia od czasu pobicia, jej zespół menadżerski Suckerpunch Entertainment potwierdził, że nie będzie w stanie wziąć udziału w nadchodzącej walce z Paige VanZant w styczniu. W oświadczeniu poproszono również o uszanowanie prywatności w związku z sytuacją domową Rachael Ostovich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *