Mayweather krytykuje magazyn The Ring za okładkę z Rondą

foxsports.com
foxsports.com

Ronda Rousey jest twarzą grudniowego numeru i tym samym została pierwszym zawodnikiem MMA, który trafił na okładkę „The Ring”. Ortodoksyjni fani boksu byli oburzeni, gdy projekt okładki ujrzał światło dzienne. Floyd Mayweather również jest bardzo niezadowolony z tego faktu i wyraża to w ostrych słowach.

„No wiesz gratuluję, ale to sprawia, że sport wygląda źle, kiedy kobieta z zupełnie innej dyscypliny trafia na okładkę pisma o boksie” – skomentował Mayweather.

ronda-rousey-ring-magazine

Mayweather zaatakował również Oscara De la Hoyę, który od 2006 roku jest jednym z głównych udziałowców magazynu „The Ring”, sugerując, że ten promuje Rondę aby przeciągnąć ją na stronę boksu.

„Wszyscy wiemy, że Oscar De La Hoya jest faktycznym właścicielem magazynku „The Ring”. I to co teraz się stało pokazuje, że on nie ma zawodników oprócz „Canelo” (Saul Alvarez – przyp. red.). W zasadzie, to wygląda tak jakby próbował ukraść ją (Rondę – przyp. red.) od Dany White’a. Richard Shaefer, zbudował Golden Boy od podstaw, pomógł im zarobić mnóstwo pieniędzy, a ten facet to zaprzepaszcza”

To jest prosta gadka, w jaki sposób Canelo lub jakikolwiek inny zawodnik Golden Boy Promotions może podnieść głowę wysoko i powiedzieć: «Wiesz co? Jestem dumny z Oscara, faceta, który przebierał się za babę i wciągał tony koksu.» Cały świat o tym wie. Jak można trzymać głowę wysoko i powiedzieć: «Wiesz co? Jestem dumny z tego, że to mój promotor«.”

One thought on “Mayweather krytykuje magazyn The Ring za okładkę z Rondą

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *