Marquardt i Sonnen o titleshota

(fot. MMAWeekly.com)

Zgodnie z oczekiwaniami, Dana White potwierdził, że stawką walki pomiędzy dwójką czołowych średnich, Nate’em Marquardtem (29-8-2, 4 miejsce w naszym rankingu MW) a Chaelem Sonnenem (24-10-1, 9 miejsce w naszym rankingu) będzie titleshot do pasa wagi średniej, którego posiadaczem jest obecnie Anderson Silva.

„Zawsze braliśmy to pod uwagę. Ci goście są w pierwszej piątce na świecie, więc na to zasługują. Poza tym Nate czeka już bardzo długo.” – powiedział Dana po konferencji prasowej przed galą.

Walkę zobaczymy już jutrzejszej nocy, na UFC 109. Będzie to co-main event tej gali. Jego zwycięzca na starcie o pas będzie musiał poczekać do kwietnia, kiedy to odbędzie się walka aktualnego posiadacza titleshota, Vitora Belforta i wspomnianego Pająka.

7 thoughts on “Marquardt i Sonnen o titleshota

  1. Bedzie ciekawie w UFC. Najpierw forme Silvy sprawdzi zawsze twardy w klatce Vitor Belfort a nastepnie ktos z dwojki, Marquardt albo Sonnel. Bedzie ciekawie w tym roku w middleweight division. 🙂

  2. nie chce ktoś kupić koszulki Moro z konkursu? jest nawet nie rozpakowana z folii, ponieważ i tak jest na mnie za duza:/ naprawdę nie chce za nią dużo, chętnie oddam jakiemuś fighterowi:D jak coś – proszę o kontakt na gg 7568594. Koszulka biała Moro Afro (rozmiar XL) z ostatniego konkursu na fight24.pl:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *