Mark Hunt – naczelny hejter zawodników stosujących doping, ma wiadomość do Jona Jonesa

Ryan Loco dailytelegraph.com.au

Nie ma chyba w UFC innego zawodnika jak Mark Hunt, który tak bardzo nienawidzi kiedy inni zawodnicy wspomagają się niedozwolonym wspomaganiem.

Mark Hunt okazywał wielokrotnie swoje, lekko mówiąc, niezadowolenie w kwestii wpadek dopingowych zawodników UFC. Teraz Hunt ma znowu okazję do wyrażenia swojej opinii. We wtorek Super Samoan wysłał na Instagramie wiadomość dotyczącą mistrza wagi półciężkiej UFC Jona Jonesa po tym, jak został zgłoszony przez USADA za naruszenie polityki antydopingowej po oblanych testach przed galą UFC 214.

— DC powinien dostać wszystkie pieniądze Jonesa, a ty Jones jesteś dziwką, oszustem i pie****ym  nieudacznikiem. List do Filipian 4:13 „Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia” plus koks.

Hunt wypowiadał się bardzo głośno i z pogardą o zawodnikach, którzy stosowali wspomaganie i z którymi walczył w ubiegłym roku. Najwięcej uwagi i nerwów Hunt poświęcił Brockowi Lesnarowi z którym zmierzył się na gali UFC 200.. W lipcu 2016 roku Hunt przegrał przez decyzję z Lesnarem jednak wynik walki został zmieniony na nierozstrzygnięty po tym, jak Lesnar oblał testy antydopingowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *