Mark Hunt do przedstawicieli USADA: „Nie marnujcie mojego czasu tymi bzdurnymi testami”

Mark Hunt Facebook
Mark Hunt Facebook

Mark Hunt ponownie ciska piorunami i tym razem oberwało się przedstawicielom komisji USADA, którzy chcieli mu zrobić testy.

Mark Hunt podzielił się swoim zdaniem na temat tych testów pisząc o tym na swoim Facebooku. Wydaje się, ż USADA nie będzie miała łatwej pracy z Markiem Huntem.

„Nie marnujcie mojego czasu tymi bzdurnymi testami ok. Po co w ogóle robicie te testy wy skurwiele jeżeli i tak gówno z tym robicie. Weźcie sobie te testy po walkach i wsadźcie je sobie w dupę, zakłamane sku****yny, co za banda palantów.”

Hunt stwierdził, że fani prawdopodobnie nie zobaczą go w UFC, chyba że organizacja zrobi coś w sprawie dopingu. Wszystko to jest pokłosiem oblanego testów antydopingowych Brocka Lesnara z którym Hunt walczył na UFC 200.

5 thoughts on “Mark Hunt do przedstawicieli USADA: „Nie marnujcie mojego czasu tymi bzdurnymi testami”

  1. Hunt juz mnie wkxxxxa!! Idiota totalny= jak bral walke z Lesnarem to wiedzial z kim ta walka! Wiedzial tez ze Brock bedzie na zupelnie innych zasadach USADA. A do tego fakt ze Bialy robi ich walke tylko dla kasy, a nie dla sportu! Teraz skamle ze go oszukali i jaki to on jest biedny, i tylko kasa kasa kasa… Co on nie wiedzial jak to sie skonczy… Jestem ciekaw co powie jak sam wpadnie…pewnie ze zaczol brac bo wszyscy biora, a on taki biedny nie chcial ale musial. Jedynie to ze ufc i usada razem kreca lody, nie zwazajac na nic to FAKT!

  2. kriss11: po 1 walka dla pieniędzy, normalne bo chEba nie dla podniesienia sobie wartości jako zawodnika… po 2 za takie wychu..nie jak go zrobili to powinien danke i l(e)ossa ciągnąć po jajach aż się wypłuczą z kont (oczywiście niemożliwe), po 3 jak wpadnie to wtedy wylej żółć bo chEba jeszcze nie wpadł(jak napisałeś) … po 4 co to znaczy na innych zasadach??? to znaczy, że co „jeb.emy sie w dupy ale ja sie nie smaruje ???” po 5 jak Cie Hunt wku.wia to mu wyje. w ryj … po 6 wkrurw.ł mnie ten Twój elaborat niemiłosiernie niemniej nie bierz tego do siebie po prostu z różnicy patrzenia na sprawę 🙂 Pozdrawiam

  3. Ma chlopak racje. Biorac walke, wiedzial, na co sie szykuje. Wiedzial tez, ze na walce z nikim innym nie zarobi wiecej. Teraz po prostu chce ugrac wiecej hajsu. Chce czystej walki – niech wyzwie Grabowskiego, bo ten z pewnoscia nie przyinwestuje w soczki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *