Mariusz Pudzianowski ponownie w ringu w maju

(Fot. Radoslaw Józwiak / Agencja Gazeta)

Na oficjalnej stronie Mariusza Pudzianowskiego pojawiła się informacja o przyszłym terminie jego walki na KSW. Organizatorzy Konfrontacji Sztuk Walki poinformowali, że najprawdopodobniej zobaczymy Mariusza w ringu pod koniec maja.

Ostateczne miejsce w którym miałaby się odbyć 16 edycja KSW nie jest jeszcze znane ale pod uwagę brana jest trójmiejska Ergo Arena. Jeśli chodzi o przeciwnika Pudziana, który miałby się z nim zmierzyć w walce wieczoru to nie podano jeszcze nazwiska jednak ma być to znany i doświadczony zawodnik.

W tym roku fani KSW i polskiego MMA nie będą mogli narzekać na brak emocji ponieważ oprócz KSW 15, która odbędzie już 19 marca oraz majowej gali, Maciej Kawulski oraz Martin Lewandowski planują także zorganizowanie gal we wrześniu i październiku.

29 thoughts on “Mariusz Pudzianowski ponownie w ringu w maju

  1. Długo czekałem na informacje o kolejnej walce Mariusza i się wkoncu doczekałem. Zobaczymy kogo mu teraz wystawia licze na duży progres umiejętności pudziana zauważcie że prawie pół roku nie było slychać nic o Mariuszu a on cały czas ciężko trenuje 🙂 Wierze w niego !

  2. Thompson nie dał rady Kawaguciemu czy jak to się tam pisze z tego co pamiętam, a Kimbo wziął się za boks więc chyba ktoś inny… Ja bym mu Sappa dał były by równe szanse jeśli chodzi o umiejętności i kondycje. A poza tym mniejsza o to mnie ciekawi to jakie nowości będą w polskim KSW przydało by się zorganizować jakiś ciekawych zawodników naszym chłopakom.

  3. Jak by dali mu Lesnara to by walka trwała tyle co z Najmanem 😉 Lesnar nawet w czasie swojej niedyspozycj zabił by go jednym ciosem. Ogólnie jestem za Pudzianem ale bez przesady też, to tak jak by dać mu Overeema, jedno kolano i po strongmenie 😉

  4. Boruta: Żałosny jesteś ty i reszta miłosników tragarza. Zajmijcie się swoim pseudosportem z cyrkowych aren.

    jak nie masz pojęcia o czym piszesz to nie pisz wogóle – idąc twoim tokiem myślenia pudzianowski zawdzięcza wszystko sterydom – co jest oczywiście bzdurą bo wówczas choćby połowa amerykanów ćwiczących na siłowni byłaby 5 krotnym mistrzem świata

  5. Dosyć tego !! Kolejne wypowiedzi nie związane z tematem i obrażające kogokolwiek będą natychmiast kasowane. Boruta ogarnij się w końcu trochę bo przeginasz i za każdym razem obrażasz ludzi. Pozostałym radzę wcale nie zwracać uwagi na podobne żale Boruty.

  6. niech dadzą mu brata Fedora-Aleksandra Emelianenko,tyle,że on może go znokautować w stójce,tylko parter go uratuje,albo Bob Sapp,ale ma db stójkę,czy Hong Man Choi-byłoby widowisko,albo też tego który pomógłby Pudzianowskiemu-Nastula czy też Bazelak-dostałby dobrą lekcję od nich,albo Mark Coleman-ale on zbił wagę do półciężkiej-musiałby przytyć,ale to już nie ten Coleman co w PRIDE,on jest wypalony

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *