Maciej Kazieczko nowym rywalem Mariusza Mazura na KSW 36

KSW
KSW

Niepokonany zwycięzca V Amatorskiego Pucharu KSW i sparingpartner Borysa Mańkowskiego oraz Mateusza Gamrota, Maciej Kazieczko (1-0, 1 KO) zastąpi kontuzjowanego Tomasza Matusewicza w walce z Mariuszem Mazurem na KSW 36 w Zielonej Górze.

Mający zadebiutować w KSW przed własną publicznością Tomasz Matusewicz w trakcie przygotowań do zbliżającej się gali doznał kontuzji kostki i będzie musiał poczezadebiutować w KSW przed własną publicznością Tomasz Matusewicz w trakcie przygotowań do zbliżającej się gali doznał kontuzji kostki i będzie musiał poczekać na swoją szansę. W jego miejsce wchodzi inny reprezentant Zielonej Góry, Maciej Kazieczko.

Autor jednego z najszybszych nokautów w minionym roku trenuje na co dzień w poznańskim Ankosie, gdzie może doskonalić swoje umiejętności między innymi z mistrzami Federacji KSW. W ostatnich miesiącach 23-latek był jednym z głównych sparingpartnerów przygotowującego się do pierwszej obrony pasa wagi lekkiej Mateusza Gamrota, co pozwoliło mu pozostać w znakomitej formie i bez namysłu przyjąć zastępstwo w walce z Mariuszem Mazurem na 10 dni przed galą KSW 36. Starcie dwóch obdarzonych nieprzeciętnym uderzeniem lekkich otworzy 1 października kartę walk.

Przypominamy, że transmisję z gali KSW 36 będzie można oglądać od 18:30 w Polsacie Sport i Polsacie Sport Fight oraz od 20:10 w Polsacie. Tradycyjnie transmisja internetowa będzie dostępna na www.kswtv.com oraz IPLA.tv.

Ostatnie bilety na zielonogórskie wydarzenie, w tym najlepsze wejściówki na płytę są jeszcze dostępne na eBilet.pl i aBilet.pl.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *