Maciej Jewtuszko na WEC 50!

(foto: mmablog.pl)

Podano nowego przeciwnika dla Anthonego Njokuani. Jest nim nasz rodak, Maciej Jewtuszko, który na ostatnim BOTE wygrał walkę z Edvardasem Norkeliunasem przez niesamowitą skrętówke (heel hook).

Walka pomiędzy Njokuani, a Jewtuszko ma odbyć się na WEC 50 w prelimsach, czyli poza główną kartą. Gala odbędzie się 18 sierpnia w Las Vegas.

Anthony Njokuani to niebezpieczny przeciwnik operujący znakomitym Muay Thai. Co ciekawe, Anthony walczył już z dwoma fighterami pochodzenia polskiego – Chrisem „The Polish Hammer” Horodeckim i Bartem Palaszewskim. Niestety Nigeryjczyk zwyciężył obie walki i za obie otrzymał nagrodę Knockoutu Wieczoru.

Maciej, który na dzień dzisiejszy jest numerem jeden jeśli chodzi o wagę lekką polskiego MMA, będzie miał okazję przerwać dobrą passę „The Assassina” i tym samym zaprezentować się i Polaków z najlepszej strony. Wierzymy, że mu się uda i na pewno będziemy trzymać kciuki, powodzenia!

12 thoughts on “Maciej Jewtuszko na WEC 50!

  1. „aciej, który na dzień dzisiejszy jest numerem jeden jeśli chodzi o wagę lekką polskiego MMA, będzie miał okazję przerwać dobrą passę “The Assassina””

    dobra passe Njokuaniego juz przerwal pod koniec kwietnia roller – duszac go

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *