Lyoto Machida: Jeżeli obronię tytuł pięć razy chcę walczyć z Lesanrem

„Szanuje Brocka Lesnara jako zawodnika, ale wiem, że mogę z nim walczyć. Lubie wyzwania.”

16 thoughts on “Lyoto Machida: Jeżeli obronię tytuł pięć razy chcę walczyć z Lesanrem

  1. Oho, zaczyna się.
    Lepiej niech się skupi na nadchodzącej walce, bo takie planowanie na pięć walk do przodu to tylko źle się może skończyć. Niedawno, jak Rashad zdobył pas to też było wiele komentarzy, jak to długo będzie mistrzem. I co ? Już do pierwszej obrony tytułu wyszedł całkowicie bez pomysłu.

  2. Odies: Rashad w trzech ostatnich walkach robił za underdoga więc nie wiem gdzie czytałeś te komentarze że będzie panował w lhw.
    Machida jak pokona Shoguna to chętnie bym go od razu obejrzał w walce z jakimś ciężkim, nawet Lesnarem bo w swojej wadze raczej nie ma na chwilę obecną nikogo ciekawego no chyba że Dana jakimś cudem zatrudni Mousasiego ale ten raczej nie dostałby od razu walki o pas.

  3. ludzie ale wy sie podniecacie tym shogunem, zresztą wystarczy spojrzeć na wyniki sondy… to nie jest shogun z czasów pride po 1 rundzie nie będzie miał pary. zresztą co w obecnym czasach znaczy pokonanie Liddela czy Colemana??

  4. Taaa już spekulujcie co będzie za X walk… Przestańcie pieprzyć i poczekajcie na walkę na sobotniej gali.. A tak w ogóle to mega ciekawy weekend przyszły się szykuje! Walka Adamka z Gołotą i taka gala UFC ! Wypasik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *