Luke Rockhold odpowiedział na wyzwanie Dereka Brunsona

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Po szybkim zwycięstwie z Lyoto Machidą na gali UFC Fight Night 119, Derek Brunson wyzwał do kolejnego pojedynku byłego mistrza wagi średniej Luke’a Rockholda, który dopiero teraz postanowił odpowiedzieć.

Derek Brunson po dominacji pokonał przez nokaut w pierwszej rundzie powracającego po dwuletniej przerwie Lyoto Machidę. Pojedynek ten był walką wieczoru gali w Sau Paulo, ale Dragonowi nie udało się wygrać przed własną publicznością. Dla Machidy miał to być nowy początek po długiej przerwie jednak walka nie poszła po jego myśli.

Po zwycięskiej walce Brunson wyzwał do kolejnego pojedynku innego byłego mistrza. Tym razem jego celem jest Luke Rockhold. Okazuje się jednak, że Rockhold nie jest zainteresowany tą walką o czym poinformował na swoim Twitterze.

„Mam dwóch gości w moim kręgu zainteresowania i oni obaj znokautowali twoją dupę. Nie jesteś na moim poziomie i nie jesteś wart mojego czasu.”

Derek Brunson został w swoich poprzednich walkach trzykrotnie skończony przed czasem przez Ronaldo Souzę, Yoela Romero i obecnego tymczasowego mistrza wagi średniej Roberta Whittakera.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *