Łukasz Rambalski vs Zakaria Baitar zmierzą się podczas gali FEN 7

fen7-rambalski-vs-baitar

Najbardziej utytułowany bydgoski zawodnik Kickboxingu, Łukasz Rambalski z klubu „Hunter Gym Bydgoszcz” zmierzy się z Belgiem marokańskiego pochodzenia, Zakarią Baitarem, podczas gali FEN 7 „Real Combat”. Gala odbędzie się w dniu 24-go kwietnia 2015 w hali „Artego Arena” w Bydgoszczy. Pojedynek na zasadach K-1 Rules odbędzie się w kategorii średniej do 77 kilogramów.

Liczący 31 lat Łukasz Rambalski to bez mała legenda polskiego Kickboxingu i spadkobierca tradycji starszej generacji mistrzów, takich jak Marek Piotrowski czy Przemysław Saleta. Rambalski jako pierwszy Polak walczył w największej ówczesnej organizacji Kickboxingu jaką była do końca 2013 roku holenderska „It’s Showtime”. Wielokrotny Mistrz Polski ma na koncie ponad 40 medali z różnych imprez krajowych i międzynarodowych. Na zawodowej arenie był także najlepszy w kraju i w 2012 roku zdobył pas Mistrza Państw Nadbałtyckich organizacji BMAF.

Łukasz jest też trenerem i wychowawcą wielu zawodników od 2005 roku. Co najważniejsze jednak, jest nadal czynnym zawodnikiem będącym w świetnej formie i w takiej zobaczymy go w organizacji Fight Exclusive Night. Łukasz ma na koncie wygranych 20 wygranych walk zawodowych i tylko 7 porażek. W karierze amatorskiej stoczył ogółem ponad 140 pojedynków. Bydgoszczanin mierzy 180 cm i waży 80 kilogramów.

Zakaria Baitar to aktualnie jeden z najlepszych zawodników Kickboxingu i Muay Thai nie tylko w Belgii, ale także w krajach Beneluxu. Mistrz Belgii w formule K-1, debiutował w Polsce na gali FEN 6 we Wrocławiu, gdzie po świetnej postawie uległ na punkty Amatorskiemu Mistrzowi Świata K-1 Rules, Pawłowi Biszczakowi. W uznaniu świetnej postawy Baitara, właściciele FEN postanowili zaangażować go ponownie. Trenujący w „Perfect Team” zawodnik ma na koncie 15 zwycięstw i 8 porażek. Mierzy 180 cm i waży 78 kilogramów.

Wierzymy, że ten i inne pojedynki jakie widzowie obejrzą w dniu 24-go kwietnia 2015 roku przejdą do historii polskich i niemieckich Sztuk Walki. To będzie pełen emocji wieczór twardych walk Kickboxingu i MMA, a  pojedynek Łukasza i Zakaria Baitara zapisze się w pamięci kibiców. Nie może Was tam zabraknąć!

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *