Lesnar vs Carwin – nieoficjalna zapowiedź.

Na gali UFC 116 dojdzie to pojedynku, na który czekało wielu fanów MMA. Chyba nic nie budzi takich emocji jak waga ciężka. Dodatkowo będziemy świadkami powrotu Brocka Lesnara, a jego przeciwnikiem będzie niepokonany Shane Carwin, który jest posiadaczem tymczasowego pasa, który zdobył pokonując Franka Mira na gali UFC 111.

Pojedynek o zunifikowany tytuł odbędzie się 3-go lipca. Dodatkowo emocji dodaje niechęć do siebie obu zawodników. Shane Carwin często krytykuje Lesnara za jego kontrowersyjne zachowanie. Oto jego z poprzednich wypowiedzi.

Po raz pierwszy wychodzę do walki z uczuciem nienawiści do przeciwnika. On cały czas dolewa oliwy do ognia swoimi ignoranckimi komentarzami o moich poprzednich przeciwnikach i o moich wynikach.

17 thoughts on “Lesnar vs Carwin – nieoficjalna zapowiedź.

  1. Wg mnie wszystko sie rozegra na przestrzeni umiejetnosci Carwina..
    Jesli bedzie na tyle wycwaniony by umiec blokowac proby obalenia Lesnara to prawodpodobnie wygra ten pojedynek..
    Smialbym sie jakby w tym pojedynku to Brock lezal na plecach xD
    chociaz trudno mi to sobie wyobrazic..

  2. Lesnar vs Carwin to bedzie miazga,nie sadziłem ,ze Franka w takim tempie skończy,a tu jednak zaskoczył poztywynie, jedno jest pewne Brock nie zlozy sie jak Mir, będzie to poprostu MMA najwyższej klasy z największymi bombami w UFC.

  3. Ludzie się naoglądali super szczupłych modelek, to teraz każda inna to pasztecik 😉 Tutaj po prostu wygląda na normalną dziewczynę, a nie super gwiazdę. Sama wrzuciła swoje zdjęcie, więc chociaż nie ma żadnych kompleksów, że jest bez makijażu.

  4. Gdyby Carwin wygral to kto niby by mogl wygrac z fedorem bo carwin niema szans z fedorem..a lesnar by mogl kontrolowac walke zapasami tak jak w przypadku mira tylko fedor jest 3 razy lepszy ..a carwin ma jedynie powera w lapie bo umiejetnosci bokserskich niema a zapasnicze takie srednie…stawiam na Lesnara

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *