Lesnar może już nigdy nie walczyć

 Brock Lesnar

Brock Lesnar jest sławny w USA ze względu na swoją karierę w WWE. W związku z tym interesuja sie nim popularne media jakportal TMZ, traktujący o zyciu gwiazd (to oni poinformowali o smierci Jacksona). Ostatnio udzielił im wywiadu sam Dana White.

Dana poinformował, że Lesnar po stwierdzeniu u niego mononukleozy (nota bene choroby dziecięcej) został wysłany do Kanady, żeby odpoczął. Niestety poczuł się tam gorzej i stracił nawet przytomność. Od tego czasu przebywa w szpitalu.

Po licznych badaniach wszystko wskazuje, że Brocka czeka poważna operacja. W związku z tym Dana stara się przetransportowac swojego gwiazdora do kliniki Mayo  – jednego z najlepszych szpitali na świecie.

Dla fanów  mistrza wagi ciężkiej najgorsza jest ostatnia informacja udzielona przezWhite’a.

„Mozliwe, że Brock już nigdy nie będzie walczył” powiedział Dana.

9 thoughts on “Lesnar może już nigdy nie walczyć

  1. Dana tak gada, bo jak Lesnar wróci to będą lansować Lesnara na człowieka z zaświatów, a jak pokona jeszcze jakiegoś zajebistego fightera, będą mówić, że po tej chorobie lesnar mimo iż wyczerpany jest niedopokonania:) Coto będzie jakodzyska siły na 100 procent, będą mogli porównywać, że to lesnar jest najlepszy na swiecie, bo fedor po takiej chorobie nie dał by rady wrócić i dalej bla bla bla Dana sra:)

  2. Biedny Broczek… 🙁

    Na pewno się wyliże, to taki typ człowieka, którego się nie da zniszczyć. Mam nadzieję, że i chorobę przezwycięży. Szkoda, że dopadło go w takiej sytuacji, kiedy jeszcze nie jest jakoś specjalnie lubiany w sporcie. Myślę, że gdyby ludzie mu pokazali, że bardzo dobrze mu życzą, to miałby zupełnie inną motywację. Na tym portalu chyba nie podawali w wątpliwość jego przyszłych startów w MMA, na Sherdogu bodajże zaznaczyli, że może wyjść tak, że już nigdy nie będzie takim samym fighterem… no ale bądźmy dobrej myśli. Ja go bardzo lubię i myślę, żę facet zasługuje na szacunek. Ot co. Szkoda miśka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *