LA Times podaje, że kontrakt Fedora z UFC jest podpisany

LA Times:

„Długo oczekiwane porozumienie między Ultimate Fighting Championship a najlepszym człowiekiem na świeci, Fedorem Emelianenko doszło do skutku. Jak podaje anonimowe źródło, które jest blisko całym negocjacjom prezydent UFC, Dana White oficjalnie ogłosi podpisanie kontraktu z Fedorem w piątek. To samo źródło podaje również, że rozmowy między UFC a Fedorem rozpoczęły się już dzień po ogłoszeniu anulowania walki na Affliction Trilogy z Joshem Barnettem.”

8 thoughts on “LA Times podaje, że kontrakt Fedora z UFC jest podpisany

  1. Podobno było to przez chwilę na stronie, ale szybko te informacje zostały zdementowane.

    Ciekawy jestem czym władze UFC mogą skusić menago Fedora do podpisania kontraktu bo z tego co czytałem np. z wypowiedzi Aleksa Emelianenko to ten Vadim to jest niezły krętacz i wyzyskiwacz (czytaj wyzyskuje Fedora), że to wcale problem nie leżał w proponowanym kontrakcie przez ufc tylko w wymaganiach Vadima.
    Jeden z większy problemów jakie stwarzał Finkelchtein to wspólna promocja ufc i m-1 global, na co nie wydaje mi się aby władze ufc miały się kiedykolwiek zgodzić, więc może w zamian dadzą mu większą kasę.

  2. Ciezko opierac sie na info ktore nie jest potwierdzone :/
    Manager Fedora tez ma na celu wzgledy finansowe pewnie wyzej niz calego Fedora wiec promocja z UFC bylaby niezla promocja. ALe w wywiadzie fedora sam Fedor twierdzi ze zakaz wystepu w Sambo jest niemozliwy do spelnienia.Czas pokaze jak to wszystko bedzie wygladac.

  3. Heh anonimowe źródło to sobie może 😀 Ja chcę to usłyszeć najpierw od Fedora potem od Dany.Choć możliwe jest że Vadim wkońcu dostał cepa od Fedora i wkońcu zdał sobie sprawę że poza ufc to za dużo nie zarobi na Fedorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *