KSW Fight Club już 9-10 października !


(źródło: www.konfrontacja.com)

Emocje po gali KSW 14 już powoli opadają, jednak włodarze najlepszej organizacji w Europie szykują kolejną porcję wrażeń. Już 9 oraz 10 października rusza nowy projekt pod nazwą „Fight Club”. Pojedynki, w przeciwieństwie do gal KSW będą odbywać się w klatce. Jest do doskonała szansa dla zawodników którzy nie znaleźli się w głównej rozpisce KSW, oraz dla tych, którzy niedawno rozpoczęli swoją karierę w MMA. Jednym z nich jest Kamil Bazelak, który w zeszłym miesiącu podpisał kontrakt z KSW na 4 walki. W „Wiecznym zamku” wystąpią także znani zawodnicy, których umiejętności mieliśmy okazję już podziwiać. Będą to między innymi Aslambek Saidov, Wojciech Orłowski oraz Antoni Chmielewski, który w walce wieczoru zmierzy się z Gregorym Babene’m. Galę zobaczy jedynie 200 osób, a pozostałe osoby, będą miały możliwość obejrzenia tego widowiska przez internet.

Oficjalna strona:
www.kswclub.com
Rozpiska w środku:

Karta walk:

Antoni Chmielewski (18-7) vs Gregory Babene (12-7)

Wojciech Orłowski (3-3) vs Mateo Minozzio (12-12)
Aslambek Saidov (5-2) vs Paweł Żydak (1-1)
Łukasz Działowy (2-0) vs Grigor Aschugbabjan (4-4)
Marcin Bartkiewicz (2-1) vs Kamil Bazelak (0-0)

29 thoughts on “KSW Fight Club już 9-10 października !

 1. nie mam pojecia za bardzo co pokaze Bazelak – widzialem jakies tylko filmiki z jego treningu na ktorych bylo widac ze technike ma słaba ale dynamike jak na taka wage dobrą. Z kondycja wydaje mi sie bedzie problem tak wiec wydaje mi sie że wygra Bartkiewicz.

 2. Cholera, liczyłem na cyrk w stylu Najman – Bazelak. 😀

  Jeśli chodzi o klatki na galach KSW to zdaje się, że M. Lewandowski w jednym z wywiadów powiedział, że na dużych galach KSW będą pojedynki w ringu bo to gwarantuje lepszą widoczność dla widzów na hali.

 3. Ta BOTE, nie wiesz co piszesz.
  BOTE ma kilku niesamowitych gości z K1 (w tym swoją perełkę – Krausa), ale w MMA to jest cyrk obwoźny. BYłem na ich evencie w Sztokholmie i organizacyjnie to bieda w porównaniu do KSW.
  MMA dla Holendrów to uzupełnienie oferty, ale i tak dostają wciry od organizacji Rutza i ratuje ich umowa z Eurosportem (który z powodu koncesji tv z Francji ma absolutny zakaz transmisji MMA na swojej antenie), który zapewnia reklamę i sponsorów.
  W kwestii MMA od BOTE nawet M1 jest wyżej.

  A jak oceniają KSW zagraniczni najlepsi managerowie Ian Dean (kainer2) i James Walsh (James-w)- wejdźcie na
  http://www.cagewarriors.com/forums/showthread.php?t=59816
  Aha, Reedy ro Paul Reed…

 4. grzechu: Panowie, poprawcie linka pod newsem, bo nie działa.

  Próbowałem jeszcze raz dać linka bezpośrednio, ale przerzucało na naszą stronę główną. Skopiuj po prostu link do przeglądarki.

  desper

  Pokaż ten cennik. Wiem, że jest wyżywienie, open bar i chyba nocleg, ale 20k to trochę przesada. Czekam na info 😉

 5. O formie Bazelaka, jego technice nie sposób się wypowiedzieć, z młócenia w worek nic nie wynika, poza tym, że Vanderlei rusza się jak na swoją potężną masę szybko i dynamicznie.
  To może być ciekawe starcie, Doktor to typ zabijaki idącego na żywioł, Bazelak ponoć startował i w boksie i w karate i jeśli jest tak jak mówi, to powinien się szybko uporać z Bartkiewiczem, najlepiej zapowiada się walka Chmielewskiego.
  Pamiętacie film Klatka z Lou Ferrigno, kręcony znacznie wcześniej niz fight club?, szykuje się powtórka i znając nasze realia równie niecne towarzystwo, od bataniny na kurczakach kończąc .

 6. xxl: ten bazelak kiedysgdzies walczył? ma w ogole jakis rekord?i kto to własciwie jest? strongman?

  To jest taki strongman, który niby już kilka czy kilkanaście lat ćwiczy różne SW. Głównie chyba uderzane. Duża masa (~130kg) i wysooookie poczucie własnej wartości. Przekonamy się czy jest coś wart bo nie ma chyba żadnego rekordu. Jest dość dynamiczny, ale (zdaniem jakiegoś specjalisty) ma słabą technikę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *